Vartojimo kreditas, kaip ir betkuri kita greita paskola internetu yra suteikiami tokiais pačiais principais daugelyje, vartojimo kreditus teikiančių bendrovių.

Kiekvienas asmuo, ieškodamas kur vartojimo kreditas yra suteikiamas geriausiomis sąlygomis, turėtų vadovautis keliais dalykais. Pirmasis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Ši norma išreiškiama procentais. Ji paskaičiuojama gana paprastai, susumuojami visi, su vartojimo kredito išdavimu susiję mokesčiai, paskaičiuojama procentais kiek tai sudaro viso kredito kainos. Kitaip tariant, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra išreikšta procentais kiek išviso kainuos mum vartojimo kreditas. Laimei, prieš keletą metų įvykę įstatymų pakeitimai, šiuo metu draudžia bendrovėms imti didesnį nei nustatytą bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą. Tokiu būdu, asmenys gali džiaugtis pigesniais vartojimo kreditai ne i anksčiau.

Vartojimo kreditas bedarbiams

Vartojimo kreditasVartojimo kredito išdavimą reglamentuojantys įstatymai griežtai draudžia betkokių vartojimo kreditų išdavimą bedarbiams asmenims. Taip vartojimo kreditas negali būti suteiktas asmenims, kurių išlaidos finansiniams įsipareigojimamas padengti per mėnesį siekia 40% jo gaunamų pajamų. Vartojimo kreditą taip pat negali gauti jokie asmenys, kurių pagrindinės mėnesio pajamos yra socialinės išmokos ar bedarbio pašalpa. Lietuvos Respubliko įstatymai griežtai draudžia teikti betkokio tipo paskolas ir kreditus asmenims, kurie neturi tvarių pajamų. Šiuo atveju, bedarbio pašalpa ir socialinės išmokos nėra laikomi tvariomis pajamomis. Kreditus išdavusios bendrovės tokiems asmenims baudžiamos griežtomis piniginėmis baudomis ar net sustabdoma jų vykdoma veikla. Lietuvoje jau nuskambėjo ne vieną kartą kai tokiems asmenims skolinančios bendrovės gavo tokias baudas, kad jos buvo kur kas didesnės nei išduotos paskolos tam vartotojui. Buvo ir atvejis, kai vienai geriausiai žinomų kreditų bendrovių buvo atimta licenzija verstis šia veikla.

Vartojimo kreditas įsiskolinusiems

Vartojimo kreditas įsiskolinusiemsJeigu asmuo yra įsiskolinęs ir nori imti dar vieną vartojimo kreditą, jis turi tam pilną teisę, tačiau turi atitikti visus rekalavimus išvardintus anksčiau. Neretai asmenys ima kreditus, kad padengtų senus įsiskolinimus, kurie ir taip spaudžia dėl savo didžiulių palūkanų. Geriausias būdas gražinti senus įsiskolinimus su nauju kreditu – paskolų refinansavimas. Paskolų refinsavimas gali padėti jums refinansuoti jau turimus jūsų įsipareigojimussu su kur kas mažesnėmis metinėmis palūkanų normomis.