Paskola automobiliui viena iš dažniausių priežasčių kodėl imama vartojimo paskola. Dažnas lietuvis dirbdamas samdomą darbą neuždirba pakankamai, kad galėtų patenkinti ne būtiniausius savo poreikius.

Pasitaiko, kad atlyginimo pritrūksta net buitinėms išlaidomis, o tai gali būti ir komunaliniai mokesčiai, mokesčiai už šildymą ir t.t. Tad ką jau bekalbėti apie normalesnio automobilio įsigijimą? Faktas, kad didelė dalis žmonių pasinaudoja paskola automobiliui įsigyti, kai kurie įsigyja automobilius lizingo būdu. Bet ar geriau įsigyti automobilį lizingo būdu, ar geriau imti vartojimo paskolą ir iškart nusipirkti norimą automobilį?

Paskola automobiliui geriau nei Autolizingas

Paskola automobiliuiPriešingai nei automobilis pirktas lizingu, pasinaudojus paskola automobiliui įsigyti būsite garantuoti, kad automobilis jums ir priklausys. Autolizingo atveju turėtumėte įkeisti automobilį lizingo bendrovei kuri jums tikrai nefinansuos visos automobilio kainos. Tokiu būdu bendrovė būtų apsidraudžiusi jeigu jūs negražintumėte paskolos. Šiuo atveju automobilis priklausytų bendrovei ir jį būtų šį automobilį įsigijusi kur kas žemesne nei rinkos kaina. Ko gero lizingo bendrovė negalėtų pasiūlyti net tokių paskolos sąlygų, kokias gali pasiūlyti bankai ar tarpusavio skolinimo platformos. Šiuo metu vartojimo paskolos yra suteikiamos tokiomis palankiomis sąlygomis, kad būtų neprotinga jomis nepasinaudoti. Ypač mažos metinės palūkanų normos, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma, ilgas terminas, per kurį gražinti paskolą būtų kur kas lengviau. Kodėl lengviau? Net ir greitųjų kreditų bendrovės suteikia dar geresnes sąlygas žmonėms, kurie pasinaudoja ilgalaikėmis paskolomis. Kuo ilgesniam laikui imsite paskolą – tuo mažesnės mėnesinės įmokos bus.

Paskola automobiliui iš žmonių

Kiekvienam asmeniui, kuris ketina pasinaudoti paskola automobiliui įsigyti, visada rekomenduosiu skolintis iš žmonių. Kodėl skolintis iš žmonių? Todėl, nes būtent šiuo metu tarpusavio skolinimo platformų nariai skolina bene geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Galite gauti net iki 10 000 eurų paskolą automobiliui įsigyti visiškai be užstato. Paskolos gražinimo laikotarpį galite pasirinkti net iki 5 metų. O norint gauti dar geresnėmis sąlygomis, kai kurie operatoriai priima ir užstatus. Svarbiausia – jog pats galite siūlyti savo pageidaujamas paskolos metinę palūkanų normą. Žinoma, su jūsų teikiamomis palūkanų normomis gali ir nesutikti, tai priklauso nuo asmens mokumo ir pajėgumo gražinti paskolą. Jeigu operatorius matys, jog jūsų mokumas nepriekaištingas, gausite tikrai gerą paskolos pasiūlymą.