Paskola gaunant pašalpą yra prieinama tam tikrais atvejais. Tačiau paskolos dydis ir kredito grąžinimo trukmė priklausys tik po detalios situacijos įvertinimo.

Pageidaujantiems gauti kreditą internetu, tiesiog reikėtų susirasti paskolų teikėją, kuris skolina pinigus tiems, kurių pajamų šaltinis yra kažkokia pašalpa.

Žinokite, kad paskola gaunant pašalpą dažnai neišduodama

paskola gaunant pasalpaDidžiausia kliūtimi ir gali būti faktas, kad jūsų pajamos yra gaunamos tik iš pašalpų. Paprastai kalbant, jeigu jūsų pajamos sudaro tik bedarbio pašalpa, vadinasi negalėsite gauti jokios paskolos. Bedarbiai asmenys neturi sąlygų skolintis, nes kreditoriai neturi teisės išduoti paskolų ir tiek. Kalbant apie pašalpas, čia labiausiai kalbama apie pensijas, neįgalumo, našlaičių ir t.t. Tai reiškia, kad skolintis turi galimybę tie, kuriems pašalpa mokama nuolatos ir kai bus aiškiai matoma, jog ta pašalpa bus mokama ir ateityje. Tad jeigu norite skolintis neturėdami darbo, o tik gyvenant iš pašalpų, žinokite, galimybės ne visiems yra vienodos.

Kreditoriai pašalpas nekabia nori laikyti tvariomis pajamomis. Paprastai kalbant, dabar nemažai žmonių gyvena iš valstybės paramos, nes laikai nėra patys geriausi. Tačiau, gaunant tokias pašalpas neatsiranda didesnių šansų skolintis ir paskolų bendrovių ar kitų vietų. Trumpai tariant, kreditoriai ir įstatymai aiškiai pabrėžia, kad skolintis turėtų tie, kurie gauna tvarias pajamas.

Tvariomis pajamomis yra laikomos būtent uždirbamos pajamos. Jas uždirbti galima iš darbo santykių, investavimo ar verslo. Paskola gaunant pašalpą dažnai neišduodama, nes kreditoriai aiškiai supranta, kad ne visiems pašalpos bus mokamos vienodą laiko tarpą. Kai kurių pašalpų gavimas nutrūksta po kelių mėnesių. Kadangi viskas remiasi į skaičiavimus, akivaizdu, kad gaunantys pašalas dažniausiai priskiriami prie padidintos rizikos asmenų grupės. Dėl šios priežasties vengiama tokiems žmonėms teikti paskolas.

Tarp kitko, nors palūkanų skaičiuoklė ir parodys, jog galite skolintis, atminkite, kad galutinį sprendimą priima pats kredito tiekėjas. Skaičiuoklė yra tik pagalbinis variantas, kuris leidžia daugmaž apžvelgti būsimas skolinimosi sąlygas. Viskas gali apsiversti aukštyn kojomis kai kredito teikėjas paprasčiausiai patikrins jūsų pateiktus duomenis specialios sistemose.