Visos paskolos Lietuvoje siūlomos remiantis galiojančia tvarka ir reikalavimais. Kreditų sumos svyruoja nuo kelių dešimčių iki keliolikos tūkstančių eurų ar net daugiau.

Kiekviena kredito suma, kurią gali gauti klientai, paskaičiuojama individualiai vertinant klientų mokumo galimybes. Tad, tai reiškia, kad šiais laikais skolintis galima ir asmeniškai įvertinus jūsų situaciją. Paprasčiau kalbant, jūs turite galimybę gauti ne standartinę, o būtent jums pritaikytą paskolos sumą.

Dabar visos paskolos turi būti išduodamos legaliai ir laikantis taisyklių

visos paskolosKai kurie kredito teikėjai vis dar pabando peržengti ribas ir skolinti pinigus žmonėms, kurie neturi galimybių mokėti įmokų laiku. Jeigu norite gauti paskolą ir tuo pačių gauti kažkokias išimtis, jums reikia pažvelgti savo situaciją. Išimtis jums gali būti taikoma jeigu esate geroje finansinėje padėtyje. Pavyzdžiui, jeigu jūsų atlyginimas siekia kelis tūkstančius eurų ir neturite daug finansinių įsipareigojimų, tai reiškia, kad gali būti nukrypstama nuo 40 procentų pajamų taisyklės. Tad, tai jums leistų gaut ilgalaikes paskolas, siekiančia labai dideles sumas. Aišku, tokios didelės paskolos siūlomos ne visose įmonėse. Dažniausiai asmeninius pasiūlymus galima gauti renkantis bankus ar unijas.

Kaip bebūtų, visos paskolos, kurios sutiekiamos vartojimo kredito bendrovėse ar sutelktinio finansavimo sistemose, turi atitikti reikalavimus. Prieš išduodant kreditą, kliento mokumas turi būti įvertintas teigiamai. Tai reiškia, kad jeigu klientas yra tokioje situacijoje, kai jis jau pasiekia skolinimosi ribas, jos paraiška turi būti atmesta. Tiesiog jam paskola negali būti suteikiama.

Kada pasiekiamos ribos? Tai yra gana paprasta atsakyti. Jeigu jūs jau turite tiek įsipareigojimų finansų įstaigoms, kad tie įsipareigojimai pareikalauja 40 procentų jūsų mėnesio pajamų, vadinasi skolinimosi ribas jau pasiekėte. Aišku, išimtis taikoma uždirbantiems didesnes sumas. Tad, čia jau viską vertins būtent pats kredito teikėjas.

Dabar visos paskolos siūlomos su gana žemomis palūkanomis, tačiau reikėtų vengti trumpalaikių paskolų, kurios teikiamos vos mėnesiui ar dviem. Mokamos trumpalaikės paskolos dažniausiai yra labai brangios, o jų pratęsimo mokesčiai gali įklampinti dar giliau. Tad, geriausia būtų rinktis ilgalaikius kreditus.