Domina paskola nereikalaujant pajamų įrodymo? Pagal galiojančius teisės atkus Lietuvoje ir Lietuvos banko pateikiamus kliento mokumo vertinimo nuostatus, pajamos vertinamos privalomai.

Tai reiškia, kad paskolos gauti nepavyks, jeigu jūsų pajamos nebus vertinamos. Įstatymai numato labai skaudžia pasekmes kredito teikėjams, kurie nesilaiko reikalavimo tikrinti pajamų gavimo šaltinius ir pajamų dydžius.

Paskola nereikalaujant pajamų įrodymo neišduodama niekur

paskola nereikalaujant pajamųKalbant apie Lietuvą, turite suprasti, kad įstatymai kreditoriams yra labai griežti ir nereikia naiviai tikėtis, kad kiekvienas jų noriai juos laužys. Patys pagalvokite kodėl kredito teikėjas turėtų vengti įstatymų, jeigu už tai jam nebus jokios naudos? Jam geriau yra skolintis žmogui, kuris gauna pajamas ir yra išanalizuotas pagal visus rizikos faktorius. Tad, tokie skubūs kreditai nereikalaujant pajamų įrodymo nėra suteikiamos Lietuvoje veikiančiose įmonėse.

Tačiau, turite suprast, kad skolintis galima įvairiais būdais, o tai reiškia, kad paskolos nereikalaujant pajamų įrodymo gali būti gaunamos iš fizinių asmenų. Skolintis sudarant sutartį su kitu žmogumi, tikrai galima, bet tai nereiškia, kad gausite tokią paskolą, kuris bus naudinga būtent jums. Matote, tokios paskolos iš fizinių asmenų privačiai galbūt ir gaunamos, bet tai nereiškia, kad jos teikiamos geromis sąlygomis. Aišku, jie turbūt nepateiks palūkanų skaičiuoklės.

Reikėtų pamiršti, kad kreditai be pajamų vertinimo išduodami geromis palūkanomis ir labai ilgam laikui. Dažnai netgi yra nurodoma, kad paskolos būna trumpalaikės, o skolinantis žmogus gali reikalauti papildomų garantijų. Pavyzdžiui, jeigu norite skolintis iš fizinio asmens be pajamų vertinimo, tikėtina, kad tas kreditorius reikalaus pasirašyti vekselį. Galvojate kuo tai būtų blogai? Paprasčiausiai, vekselis leistų kreditoriui greičiau išieškoti skolą, nes nereikėtų kreiptis į teismą. Užtektų keliauti pas notarą ir antstolį, o tada skola jau būtų išieškoma iš jūsų turimo turto.

Tad, jeigu jus domina paskola nereikalaujant pajamų įrodymo, tuomet reikėtų kreiptis į privačius skolintojus. Bet, atminkite ir tai, kad skolintis iš tokių žmonių gali būti nesaugu, nes vis dėlto – tarp tokių asmenų gali pasitaikyti sukčių, kurie bandys išvilioti greitus pinigus iš jūsų.