Paskolos kaina dažniausiai priklauso nuo to, kokioje ekonominėje situacijoje yra klientas. Dažnais atvejais, kredito kaina nustatomas atsižvelgiant į kliento gaunamas pajamas, turimus įsipareigojimus bei anksčiau vykdytas kredito sutartis ir t.t.

Tad, kuo geresnės reputacijos yra dėl paskolos besikreipiantis žmogus, tuo didesnė tikimybė, kad paskola jam labai brangiai nekainuos. Mat, kai kurios paskolos išduodamos individualiomis sąlygomis.

Verta žinoti, kad paskolos kaina kai kur nurodoma iš anksto

paskolos kainaJeigu kreipiatės dėl sms kredito, dažnai galite matyti, kad kredito teikėjai nustato paskolų kainas iš anksto. Tai reiškia, kad metinė palūkanų norma yra nurodoma skaičiuoklėje. Tad, nurodžius norimą terminą ir kredito sumą, galite gauti visą reikalingą informaciją apie kredito kainą ir jos pokyčius.

Kaip bebūtų, sutelktinio finansavimo platformose palūkanos nustatomos individualiai. Tai reiškia, kad yra nurodomos minimalios palūkanos, kurias turėsite mokėti. Bet, jūs, teikdami paraišką, galite nurodyti individualias palūkanas. Dažniausiai klientai turi nurodyti aukštesnes palūkanas nei minimalios, nes kitu atveju, platformoje skolinantys žmonės nebus susidomėję rizikuoti už mažus procentus. Tad, skolinantis iš minėtų platformų, atminkite, kad ten paskolų palūkanų turi būti nurodomos taip, kad jomis susidomėtų investuojantys į paskolas.

Paskolos kainą dažnai nulemia ir faktas, kad kažką galite įkeisti. Pavyzdžiui, kai kurios vietose paskolos su užstatu yra gerokai pigesnės nei skolinantis nieko neįkeičiant. Logiška, kad užstatas yra kažkokias papildomas garantijas kreditoriui. Kreditorius tokius atvejus jaučiasi gerokai saugiau dėl savo pinigų. Taip yra dėl to, kad įkeitus turtą ir nevykdžius sutarties, tiesiog tas turtas yra areštuojamas ir parduodamas siekiant padengti įsiskolinimą.

Verta žinoti, kad įkeičiant turtą, tai gali būti atliekamas keliais būdais. Jūs galite turtą įkeisti taip, kad jis paskui būtų parduodamas ir paskui dengiama skola. Jeigu lieka pinigų – jie pervedami jums. Galite įkeisti turtą taip, kad negrąžinus skolos, tas turtas tiesiog pereitų kreditoriui ir tiek. Tada jie jau spręstų ką su juo daryti.

Pageidaujantiems sužinoti preliminarią paskolos kainą, tiesiog reikėtų žiūrėti ką nurodo skaičiuoklės ir tiek.