Paskolos įmonėms dabar išduodamos ir su valstybės žinia. Tai reiškia, kad finansavimą įmonėms teikia ir mūsų valdžia. Pasiskolinti pinigų įmonės gali per INVEGA fondus arba tiesiog skolinantis tradiciškai – iš bankų, sutelktinio finansavimo platformų ar kitų vietų.

Kaip bebūtų, verslo kūrimui galima gauti finansavimą ir kitokiais būdais. Aišku, visada reikia atkreipti dėmesį į populiariausius pasirinkimus.

Paskolos įmonėms dabar dažnai imamos internetu

paskolos imonemsTokias paskolas juridiniams asmenims teikia sutelktinio finansavimo platformos. Jose paraiškas gali teikti įvairios įmonės – tiek jau veikiančios ilgą laiką, tiek ir naujos, kurios ką tik susikūrė. Bet, tai nereiškia, kad kiekvienai įmonei bus taikomos vienodos skolinimosi sąlygos. Kalbant apie sutelktinio finansavimo platformas, pravartu žinoti kaip viskas ten veikia. Matote, dažniausiai finansavimą ten siūlo ne kažkokia konkreti finansų įstaigą, bet tiesiog paprasti žmonės, kurie suneša paskolos sumą.

Sutelktinio finansavimo sistemos verslui tikrai atnešė nemažai naudos. Skolinantis įmonės vardu apsieinama be didelių biurokratinių problemų. Pavyzdžiui, tokiose platformose verslui dažnai nereikia pateikinėti kažkokių užstatų ir t.t. Tokios įmones gali skolintis gana nemažas sumas. Bet, verslą visi vertina skirtingai, todėl natūralu, kad nelabai patikimai atrodanti įmonė gali negauti finansavimo tokiose platformose. Paprasčiausiai, žmonės nenori finansuoti įtartinų paskolų prašymų.

Jeigu jus domina paskolos įmonėms, pirmiausia reikia peržiūrėti savo finansinę padėtį. Turite suprasti, kad įmonės, kurios yra ties bankroto slenksčiu, vargu ar sulauks didžiulio dėmesio iš sutelktinio finansavimo platformos skolinančių fizinių asmenų. Kadangi įmonėms dažnai prireikia nemažų sumų, ten finansavimo procedūra gali trukti žymiai ilgiau nei skolintųsi fizinis asmuo. Palūkanų skaičiuoklė leidžia itin gerai apskaičiuoti visus limitus.

Pravartu žinoti, kad paskolos įmonėms suteikiamos lėčiau dėl to, kad įmonės dažniausiai prašo gerokai didesnių sumų. Kadangi tokiose sistemose dažniausiai paskolų sumas suneša privatūs asmenys, pačias sumas surinkti trunka ilgiau, nes ne visi nori investuoti į verslą. Verslas ir taip yra siejamas su rizika, o jį finansuoti, ypač neišmanant srities, yra gana pavojinga.

Kaip bebūtų, jeigu jūsų įmonei reikia paskolos, turėkite galvoje, kad ją glite gauti ne tik banke ar unijoje. Yra daugybė kitų vietų, kur siūlomas finansavimas.