Turite daug minčių, kurias norite realizuoti, bet finansų trūkumas neleidžia to padaryti? Paskola už užstatą gali būti viena iš išeičių. Tokie kreditai yra labai pigūs, o svarbiausia – jiems gali būti taikomi kiek kitokie reikalavimai. Turint turtą, kurį galima įkeisti, situacija keičiasi kardinaliai.

Paskola už užstatą suteikiama daugelyje greitųjų kreditų bendrovių

Verta žinoti, kad užstatas yra ypač patrauklus garantas, kuris kreditoriui padeda suprasti, jog į savo įsipareigojimus žiūrite rimtai ir atsakingai. Bet, turite suprasti, kad kredito teikėjai negali pažeidinėti įstatymų, nes jiems tai būtų nuostolinga. Kai turima problemų su antstoliais, tuomet skolintis tampa dar sunkiau.

paskola uz uzstataJeigu jums reikalingas vartojimo kreditas, kurį gauti norėtumėte įkeitę turtą, reikėtų labiau pasidomėti bendra praktika. Turto įkeitimas gali būti kaip garantija ar priežastis reikalauti mažesnių palūkanų. Mat, vertinti tik turtą kreditoriai negali. Suteikiant vartojimo paskolą, jie vis tiek turi įvertinti jūsų pajamas.

Vartojimo paskola už užstatą suteikia galimybę skolintis ilgesniam periodui, o taip pat leidžia pasinaudoti specialiai jums taikomomis mažomis palūkanomis. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį ir į turto vertę. Kuo ji didesnė, tuo palankesnių skolinimosi sąlygų galėtumėte tikėtis.

Kalbant apie vartojimo kredito įstatymą, jame numatyta, kad šio įstatymo reikalavimai netaikomi paskoloms su turto įkeitimu (hipoteka). Tad, jeigu galvojate apie lombardines paskolas, tai vėlgi – gali būti išeitis.

Kaip bebūtų, internetu pasiskolinti kažkokią pinigų sumą galima ir įkeičiant transporto priemonę. Kai kurie kredito teikėjai netgi neskolina pinigų, jeigu klientas nieko neįkeičia. Ypač dažnai įkeičiamu turtu būna transporto priemonės.

Daug ką lemia skolinimosi tikslas, tad čia irgi svarbu į jį atsižvelgti. Jeigu renkatės specializuotą paskolą, vadinasi teks nurodyti kur panaudosite pinigus. Jeigu galvojate skolintis su vekseliu, tuomet būkite budrūs.

Visiems asmenims, kuriuos domina paskola už užstatą, reikia įsiglinti į Lietuvoje taikomus įstatymus bei taisykles. Sudarant kredito sutartį, nevalia pro aki praleisti svarbiausios informacijos. Jums turi būti pateiktos ne tik palūkanos, bet ir aiškus mokėjimo grafikas. Jame turi matytis kokią pinigų sumą kas mėnesį turite sumokėti kredito teikėjui.

Jeigu skolinsitės neapdairiai, tai net ir paskola už užstatą gali tapti sunkia našta.