Norite gauti kreditą kuo mažesnėmis palūkanomis? Dabar pirma paskola be palūkanų gali būti išduodama net iki 8 mėnesių terminui. Jūs galite skolintis sumas, kurios siekia iki kelių tūkstančių eurų ar daugiau.

Tiesa, tokie pasiūlymai nėra amžini, tad esant specialioms akcijoms, jomis reikėtų naudotis nedelsiant. Tikrai nėra taip, kad visi kredito teikėjai siūlo nemokamas paskolas.

Pirma paskola be palūkanų dažniausiai suteikiama neilgam terminui

Kaip bebūtų, reikia turėti galvoje, kad ne visi kreditoriai gali sau leisti skolinti pinigus be palūkanų. Tai gali daryti populiariausios ir tvirčiausiai rinkoje stovinčios kredito įstaigos. Netgi jos pabrėžia esmines taisykles, kuriomis vadovaujamasi išduodant paskolas.

pirma paskola be palukanuViena minėtų taisyklių – pajamų gavimas. Jeigu asmuo, kuris teikia paraišką dėl paskolos, neturi tvarių pajamų šaltinio, tuomet jam nėra prasmės gaišti laiką. Bloga kredito istorijos ataskaita yra sukeliant neigiamas pasekmes. Paprastai kalbant, pajamų negavimas yra viena dažniausių priežasčių, kodėl kredito paraiškos paprasčiausiai yra atmetamos. Pajamų gavimas yra būtina sąlyga, nes kitaip kredito išduoti negalima.

Be pajamų gavimo taip pat svarbu akcentuoti, kad asmenys, kurių mėnesio įsipareigojimų suma yra be galo didelė, naujos paskolos turbūt negaus. Jos nebus galima gauti net ir tuo atveju, jeigu visi įsipareigojimai vykdomi laiku. Matote, vertinant kliento situaciją, žiūrima kiek pajamų per mėnesį jis skiria įsipareigojimų padengimui.

Kuo didesnę pajamų dalį asmuo skiria mėnesio įmokų mokėjimui, tuo mažesnė tikimybė, kad jis galės gauti naują kreditą. Netgi pirma paskola be palūkanų nebūtų suteikiama, jeigu įsipareigojimai jau yra labai dideli. Skolinantis vekseliu mažai kas padės.

Palūkanų netaikymas nėra kažkokia priežastis taikyti išimtį dėl kreditingumo vertinimo. Aiškiau kalbant, jokių išimčių iš viso negali būti – kreditingumą vertinti privaloma, jeigu nenorima gauti baudų ar netekti licencijos.

Kreditingumo vertinimo metu gali būti daromos išimtis tais atvejais, jeigu asmens gaunamų pajamų suma yra labai didelė. Pavyzdžiui, jeigu turite įsipareigojimus, kurie siekia 800 šimtus eurų per mėnesį, bet jūsų mėnesio pajamų vidurkis siekia tarkime – 2500 eurų į rankas, tikėtina, kad paskolą galėsite gauti. Matote, bus atsižvelgiama į viską, o įstatymai numato šiokias tokias išimtis dėl įsipareigojimų sumos.

Svarbiausia – jeigu turite problemų su antstoliais, skolinimasis bus dar sunkesnis.