Paskolos gavimas kiekvienam klientui trunka skirtingą laiko tarpą. Didžiausią įtaką kredito gavimui daro kliento ekonominė padėtis ir jo paraiškoje pateikti duomenys.

Kai duomenys yra klaidingi, juos tenka taisyti ir tikslinti, o tai pareikalauja nemažai laiko. Tačiau, kai kuriais atvejais paskolos gavimo procedūros užtrunka žymiai ilgiau.

Kiekvienoje bendrovėje paskolos gavimas klientui gali trukti skirtingai

paskolos gavimasVienose bendrovėse kredito paraiškos patikrinamos per keliolika minučių. Jeigu viskas gerai, pinigai pervedami nedelsiant. Kadangi daba pavedimai tarp kai kurių bankų atliekami akimirksniu, pats paskolos gavimas kai kada trunka vos pusvalandį ar net greičiau. Bet, kalbant apie kitas įmones, paskolos išdavimo procesas gali trukti net kelias dienas.

Yra įmonių, kurios teikia paskolas tik po to, kai detaliai išsiaiškinama kliento situacija. Paprastai kalbant, kai kurie žmonės nurodo neteisingus duomenis. Dėl to kreditoriai pradeda įtariai žiūrėti į klientą. Galiausiai kreditoriai nori, kad paskolos sutartis būtų sudaroma ne nuotoliniu būdu, o susitikus akis į akį. Taip dažnai dar būna tuomet, kai matoma, jog bando skolintis asmuo, kuris turi nemažai skolų kitoms finansų bendrovėms.

Paskolos paraiškos patvirtinimo procedūros kai kur yra skirtingos. Pavyzdžiui, yra įmonių, kurio kredito sutartis sudaro tik ranka pasirašius jas. Pats pasirašymas gali būti vykdomas paštu arba per kurjerius siunčiant visus dokumentus. Dėl to paskolos gavimas gali trukti ne vieną, o net kelias dienas.

Kas liečia ilgą paskolos gavimo laikotarpį, reikėtų akcentuoti sutelktinio finansavimo platformas. Matote, šiose sistemose viskas trunka ilgiau nei greitųjų kreditų įmonėse. Taip yra dėl to, kad kreditų bendrovės pačios finansuoja paskolos sumas. Sutelktinio finansavimo sistemose paskolų sumas finansuoja būtent fiziniai asmenys. Paskolų sumos kai kuriais atvejais sunešamos per kelias dienas ar ilgesnį laiko tarpą.

Tad, jeigu jums skubiai reikia kredito, tuomet gerai apsidomėkite kur greičiausiai išduodamos paskolos. Taip pat pasidomėkite kaip viską atlikti tinkamai, kad paskui nereikėtų papildomai gaišti laiko dėl jūsų neapdairumo. Kreditus Lietuvoje teikia daug įmonių, bet kiekvienoje gali būti reikalaujama skirtingų sąlygų atitikimo.