Nemokamas kreditas turbūt suviliotų kiekvieną žmogų, tačiau vargu ar rasite kur nors šiuo metu kur nemokamai pasiskolinti. Tiesa, galimybių yra, būna kai kreditų tiekėjai skelbia laikinas akcijas ir jų metu siūlo pasiskolinti visiškai nemokamai.

Tokios akcijos dažniausiai vyksta norint pritraukti naujų klientų arba pervilioti konkurentų jau esamus klientus. Nemokamas kreditas taip pat gali būti suteikiamas ir pirmą kartą besiskolinančiam asmeniui. Neretai pasitaiko, kai kreditų bendrovės nori pirmiesiems savo klientams sudaryti gerą įspūdį ir juos išlaikyti, todėl ir yra pasiūlymas skolinti pirmą kartą visiškai nemokamai. Taip pat pasitaiko ir tokių akcijų, kai paėmus kreditą, asmeniui sudaromos sąlygos pradėti jį gražinti tik po kelių mėnesių. Kitaip darant pasiskolinai dabar, pradėk gražinti tik po kelių mėnesių! Ir tai neretas atvejis su tokiomis akcijomis, kiekviena kreditus teikianti bendrovė nori pasiimti savo dalį rinkos ir joje įsitvirtinti su savo lojaliais klientais.

Nemokamas kreditas bedarbiams

Nemokamas kreditasNemokamas kreditas, kaip ir bet kuris kitas vartojimo kreditas nesuteikiamas bedarbiams asmenims. Visi bedarbiai asmenys, kurie negauna pastovių pajamų, pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, negali gauti jokios paskolos. Dažnai klaidą daro asmenys, manydami, jog bedarbio pašalpos ar kitos socialinės išmokos yra laikomos pastoviomis pajamomis. Iš dalies jie yra teisūs, nes pajamas gauna reguliariai, bet šios pajamos nėra priskiriamos tvarioms pajamoms. Tvarios pajamos – su darbo santykiais gautos pajamos, iš individualios veiklos arba pagal autorinę sutartį gaunamas atlyginimas, pajamos, gautos dirbant su verslo liudijimu ir panašiai. Tačiau nereikėtų nusiminti, jūs nesate kažkokie išskirtiniai, būna atvejų, kai net dirbantys asmenys nėra tinkami gauti jokiai paskolai. Tai lemia asmens turimų finansinių įsipareigojimų ir gaunamų pajamų santykis. Jeigu asmuo yra dirbantis, bet turi finansainių įsipareigojimų kredito bendrovėms, lizingams ar panašiai, ir jeigu tos išlaidos siekia 40% jo gaunamų pajamų – jis naujo kredito gauti negali!

Nemokamas kreditas – BEVEIK

Asmenys, norintys gauti nemokamą kreditą gali per daug nenusiminti jeigu nemokamai jo niekas nesuteikia. Šiuo metu yra gausybė greitųjų kreditų bendrovių, kurios siūlo itin pigius vartojimo kreditus. Taip šiuo metu palankios sąlygos sudaromos paskolų refinansavimui.