Paskolos jaunimui suteikiamos įvairiems tikslams – mokslams, studijoms, vartojimo prekių įsigijimui ar paslaugų pirkimui. Jaunimas gali skolintis atitikęs visu teisės aktų reikalavimus bei kredito teikėjų taikomas taisykles.

Pabrėžiama, kad jaunimui nėra daromos išimtys dėl mokymo vertinimo nuostatų įgyvendinimo. Tai reiškia, kad vartojimui paskolą jaunimas gali gauti kaip ir visi kiti asmenys – atitikus visus reikalavimus.

Šiuo metu paskolos jaunimui išduodamos rečiau

paskolos jaunimuiKalbant apie ypač jaunus žmones tarp 18-20 metų amžiaus, pastebima, kad dažniausiai jiems kreditai internetu nėra suteikiami. Tai galima gana lengvai paaiškinti. Kadangi jauni žmonės dažniausiai dar mokosi arba studijuoja, tai reiškia, kad neretai dauguma iš jų net neturi tvaraus pajamų šaltinio. Tvarus pajamų šaltinis yra tas, iš kurios nuolatos gaunamos pajamos. Tai yra oficialus darbas, verslas ar kažkokia kita ekonominė veikla, iš kurios gaunamos reguliarios pajamos. Besimokantys jaunuoliai dažniausiai negauna pajamų ir yra išlaikomi tėvų. Dėl šios priežasties kreditoriai nemato, kad tokie žmonės gautų tvarias pajamas. Tad, automatiškai jų paskolų paraiškos yra lengva ranka atmetamos ir tiek.

Ką daryti jaunimui, kad būtų lengviau gauti paskolą? Paprasčiausias būdas – dirbti ar sukurti verslą, kuris generuotų pastovias pajamas. Pabrėžiama, kad skolinimasis turi būti saikingas ir tik esant reikalui. Tad patys kredito teikėjai jau pabrėžia, kad skolintis reikėtų atsakingai, o dėl to, kad yra tokia galimybė.

Skolas anksčiau ar vėliau reikės grąžinti, tad svarbu pabrėžti, kad paskolos jaunimui dažnai pakiša koją vėliau. Kai skolinamasi nepagalvotai, nesinaudojant skaičiuoklėmis, tuo labiau – sukčiavimo būdu, atsiranda didelių nemalonumų. Ne paslaptis, kad nemažai žmonių bando gauti paskolas vos tik sulaukę pilnametystės. Blogiausia tai, kad kai kurie skolinasi sukčiaudami. Tokiu būdu jie prisidaro bėdų, nes už kreditinį sukčiavimą taikoma net laisvės atėmimo bausmė.

Visos paskolos jaunimui turi būti teikiamos atsižvelgiant į visus reikalavimus ir išimtys negali būti taikomos. Tai liečia būtent vartojimui skirtas paskolas, kurios gaunamos iš įprastų vietų. Jeigu jums reikia paskolos studijoms, tuomet nereikėtų kreiptis į vartojimo kreditų teikėjus – rinkitės būtent šias paslaugas teikiančius kreditorius.