Kreditas dabar gali būti išduodamas tiek remontui, tiek automobilio pirkimui, tiek bet kokiems kitiems vartojimo poreikiams tenkinti. Paskolų sumos – milžiniškos!

Norint gauti kreditą be didesnės laiko gaišaties, reikia tik laikytis pateiktų kreditoriaus taisyklių. Tiesa, kiekvienas iš jų gali pasižymėti skirtinga paskolų išdavimo tvarka. Bet, žinokite, kad ta tvarka bus daugmaž vienoda visur, nes visos kreditų teikimo įmonės privalo laikytis atsakingo skolinimo principų.

Kreditas dabar suteikiamas net ir labai jauniems žmonėms

kreditas dabarPagal įstatymu, vartojimo skubus kreditas dabar gali būti suteiktas žmonėms, kurie yra ne jaunesni, nei 18 metų. Kaip praktika rodo, tokio amžiau jaunuoliai dažnai net neturi jokio pajamų šaltinio, apart finansavimą iš tėvų. Tokiais jaunais žmonėmis dažnai dar rūpinasi tėvai, nes tai asmenys, kurie mokosi arba studijuoja. Tačiau, jeigu esate 18 metų asmuo, kuris gauna tvarias pajamas kiekvieną mėnesį, jūs galite gauti paskolas vartojimui ir kitiems tikslams.

Klabant apie paskolas, dabar reikėtų itin kruopščiai skaityti ką nurodo kredito įstaigos. Mat, jos dažnai pabrėžia ir amžių, kuris turi būti būdingas bandančiam gauti paskolą žmogui. Dažnai nurodoma, kad besiskolinantys asmenys negali būti jaunesni nei 20 metų. Tad, net ir turint pakankamai metų, gali būti kitokių problemų, nes kreditoriai gali nustatyti papildomas sąlygas pagal save. Tai liečia paskolas ne būstui ir ne su pradiniu įnašu.

Papildomos sąlygos, kurias nustato kreditų teikėjai, dažnai yra susijusios su tam tikromis garantijomis, bet klabant bendrai, tos garantijos remiasi į teisės aktus. Pavyzdžiui, asmuo, kuris turi 18 metų ir gauna tvarias pajamas, jas turi gauti bent jau 40 mėnesius iš eilės. Jeigu jas gaunate tarkime tik tris mėnesius, tuomet bei paskolos, nei jokio lizingo gauti negalėsite. Tai būtų įstatymų pažeidimas, o kreditoriai ir paslaugų teikėjai to vengia dėl didelių baudų. Tad, jeigu jums reikalingas kreditas dabar, pasidomėkite išdavimo tvarka. Kiekvienas paskolų teikėjas gali ją nustatyti skirtingai.

Norint išvengti laiko gaišimo, patartina pirmiau pasidomėti kas yra rašoma vartojimo kredito įstatyme. Tai padės suprasti kokios daugmaž sąlygos vyrauja visose bendrovėse.