Kreipėtės į kredito teikėjus su pareiškimu „noriu gauti paskolą“, bet niekas nereaguoja ir paskolos paraiška tiesiog atmetama? Gauti kreditą galite pasinaudoję tam tikromis išimtimis ir taisyklėmis.

Norint gauti paskolą iš greitųjų paskolų bendrovių, pirmiausia reikės pažvelgti ar jūsų pačių situacija leidžia skolintis ar ne. Tai, kad sakote, jog jums reikalingas kreditas, dar nereiškia, kad galite jį gauti.

Noriu gauti paskolą, bet niekas neduoda – ką daryti?

noriu gauti paskolaPirmiausia reikia išsiaiškinti kodėl paskolos jums niekas nenori išduoti. Priežasčių būna visokiausių. Bet, dažniausiai jos būna labai pagrįstos. Jums reikia paskaityti kokias taisykles nustato kiekvienas kredito teikėjas. Tai reiškia, kad radus paskolų teikėją, pirmiau reikia paskaityti jos taisykles, o tik tada pateikti paraišką, jeigu tas taisykles atitinkate. Jeigu kredito teikėjo taisyklės aiškiai pabrėžiama, kad bedarbiai negali gauti paskolų – neteikite paraiškos. Juk logiška, kad bedarbiai asmenys niekur negali gauti paskolų. Įstatymai tai puikiai akcentuoja.

Kita priežastis, kodėl jūsų kredito paraišką iš karto atmetama – pajamų nebūvimas. Būna žmonių, kurie nėra laiko bedarbiais, tačiau gaunančiais pajamomis irgi nėra laikomi. Tai yra asmenys, kurie gyvena iš santaupų arba gauna nelegalias pajamas bet nėra registruoti bedarbiai. Tokie žmonės patys moka sveikatos draudimo įmokas. Tokiems žmonėms greitos paskolos nesuteikiamos dėl to, kad jie laiko negaunančiais pajamų. Nors ir gautumėte pajamas nelegaliai, kreditorius tuo patikėti negalėtų, nes jis gali remtis tik oficialia informacija, kuri prieinama tam tikrose sistemose.

Noriu gauti paskolą, bet reikalauja turto – kodėl? Taip nutinka dėl to, kad kartais kai kurių žmonių pajamos labai kelia abejonių dėl tvarumo. Pavyzdžiui, kai kreditorius mato, jog žmogus dirba įmonėje, kuri yra ant bankroto slenksčio, jis supranta, kad atsiranda rizika, jog klientas nemokės įmokų. Tad, tokiais atvejais, kreditorius nenori rizikuoti ir prašo turto įkeitimo. Aišku, kalbant apie paskolas su užstatu, jos kartais suteikiamos ir kitiems tikslams.

Kaip bebūtų, jeigu norite gauti greitąjį kreditą, bet negaunate, tuomet tam tikrai yra ne viena priežastis. Dėl to geriausia būtų iš anksto įvertinti savo finansines galimybes.