Mažos paskolos dabar prieinamos labai paprastai. Paskolos nuo 50 eurų išduodamos su standartiniais reikalavimais, kurie numato kiek asmuo turi gauti pajamų.

Aišku, taikoma daugiau reikalavimų, nes vis dėlto – kreditų teikėjai nenori skolinti pinigų sukčiams ar šiaip nepatikimai atrodantiems asmenims. Jeigu galvojate apie skolinimąsi internetu, tuomet negalvokite, kad visi kreditoriai noriai dalina pinigus į kairę ar į dešinę.

Paskolos nuo 50 eurų suteikiamos ne kiekvienoje bendrovėje

paskolos nuo 50 euruYra daug pavydžių, kur skolinimosi sumos turi ribas arba vadinamą minimalią kartelę. Aiškiau kalbant, kai kurios kredito įstaigos neskolina pinigų tuomet, jeigu paskolos suma yra per daug maža. Dėl šios priežasties tokios smulkios paskolos, kurios siekia vos kelias dešimtis eurų, daug nėra išduodamos, nes paprasčiausiai tokias paskolas teikti ne visiems apsimoka.

Paskolos nuo 50 eurų išduodamos ne visur, nes dažniausiai kredito paraiškos tikrinimo išlaidos sudaro panašią sumą. Tai reiškia, kad skolinti mažą sumą neapsimoka, nes iš to kreditorius negauna pelno. Nebent kalba eina apie labai dideles palūkanas. Bet, didelėmis palūkanomis skolintis nori ne visi asmenys. Skubus kreditai nuo 50 eurų daug neišduodami ir dėl kitų priežasčių.

Pirmiausia reikia atminti, kad tokia paskolos suma nėra labai patraukli kuomet kalba eina apie skolos išieškojimą. Matote, daugiau laiko ir darbo sąnaudų sueikvojama kuomet bandoma išieškoti tokio dydžio skolą. Tad, natūralu, kad tokias paskolas teikti nori ne visi kredito teikėjai.

Kas liečia tarpusavio skolinimo platformą, verta pabrėžti, kad ten taikomi netgi tarpininkavimo mokesčiai. Jie yra procentiniai, bet kai kur būna ir minimalių mokesčių. Tad, sutelktinio finansavimo platformose dažnai tokios mažos paskolos visai nesuteikiamos. Be įnašo skolinimasis yra kiek kitoks ir kalba eina ne apie būsto paskolas.

Jeigu jums reikia kredito, kurs siekia viso labo kelias dešimtis eurų, tuomet patogiau ir naudingiau būtų skolintis iš artimųjų. Paskolos nuo 50 eurų dažnai nesuteikiamos, nes daug minimalus skolinimosi suma siekia keletą šimtų eurų.

Internetu tokias mažas sumas, aišku, galima pasiskolinti trumpalaikes paskolas tiekiančiose įmonėse. Bet, nenustebkite, jeigu ten taikomo palūkanos ir mokesčiai už tokias paskolas bus be gali dideli.