Visi puikiai žino, kad kreditas 24 mėnesiams ar ilgesniam laikui gali būti išduodama įvairiems tikslams. Galite šia paskola refinansuoti turimas skolas ir ne tik.

Gauti paskolą ilgesniam nei 24 mėnesių laikotarpiui tikrai realu. Aišku, jeigu situacija yra labai komplikuota, tuomet reikia atsižvelgti į visus niuansus ir tik tuomet daryti pagrįstas išvadas.

Kreditas 24 mėnesių ar ilgesniam laikotarpiui suteikiamas ne visiems

Pirmiausia, reikia kruopščiai perskaityti ką sako kredito teikėjo pateiktas klausimynas. Dažniausiai kiekviena kredito bendrovė, bankas ar tarpusavio skolinimo platforma turi sąrašą klausimų, kuriuose dažnai užduoda besiskolinantys žmonės. Su tais klausimais pateikiami ir svarbiausi atsakymai.

kreditas 24Labai reikia akcentuoti faktą, kad greitųjų kreditų teikėjai dabar yra po padidinamuoju stiklu. Jie negali šiaip sau sugalvoti skolinti pinigų žmogui, kuri negauna pajamų. Jeigu paskolins – gaus didžiulę baudą, įspėjimą ar neteks teisės skolinti pinigų. Tad, jums būtina suvokti, kad kredito rinka stebima ir jokiam žmogui negali būti daromos išimtys dėl greitos paskolos išdavimo.

Jeigu jums reikalingas kreditas 24 mėnesių terminui ar kitam laikotarpiui, turite pasižiūrėti į standartines sąlygas. Standartinės sąlygos yra susijusios su švaria reputacija bei pajamų gavimu. Klabant apie reputaciją, kaip manote ar patikimai atrodote turėdami reikalų su antstoliais? Jeigu su jais tenka bendrauti nuolatos, tai tikėtina, kad naujos kredito gauti jums nepavyks. Matote, kreditoriai tikrina visus duomenis prieš suteikiant paskolą, tad jeigu esate prasiskolinę, tuomet jau nebereikėtų vargti. Kreditas 24 mėnesių ar kitam laikotarpiui jums nebus išduotas.

Taip pat reikia suprasti, kad paskolos 24 mėnesių ir kitiems laikotarpiams nesuteikiamos, jeigu asmuo negauna tiek pajamų, kiek nori kreditorius. Pavyzdžiui, skaičiuoklės dažnai nurodo, kokias pajamas reikia gauti norint sulaukti finansavimo norimam terminui. Skaičiuoklėje nurodomos mėnesio pajamos atskaičius mokesčius. Tad, jeigu tokios sumos negaunate, tuomet galite skolintis mažiau ir tada žiūrėti ką sako skaičiuoklė.

Kreditas 24 mėnesių laikotarpiui yra priskiriamas prie ilgalaikių paskolų, nes mokamos vienodos įmokos kiekvieną mėnesį. Atminkite, kad skolintis tik mėnesio terminui gali būti labai rizikinga.