Galvojate kuo privačios paskolos skiriasi nuo tų, kurios siūlomos viešai? Privačiai išduodamos paskolos yra tokios, kurių sąlygos nustatomos remiantis pagal kliento situaciją.

Paprastai kalbant, tokios paskolos dažnai išduodamos individualiomis sąlygomis. Vieni gali skolintis su mažesnėmis palūkanomis, o kitiems gali būti taikomas reikalavimas turėti užstatą ir t.t.

Privačios paskolos yra skirtos atsakingiems asmenims

privacios paskolosKaip bebūtų, tokios paskolos neturi kažkokio ypatingo statuso, kuris leistų apeiti tam tikrus reikalavimus. Privačiai paskolą gauti norintis asmuo vis tiek turės pereiti tokią procedūrą, kuriuos metu bus tikrinamos jo pajamos, įsipareigojimai bei kitą informacija. Tokia procedūra turi būti atliekama nepaisant to, kas teikia kredito paraišką. Pabrėžiama, kad kreditoriui neatlikus paraiškos patikrinimo, jam gresia netekti licencijos. Aišku, tuo pat metu jam būtų uždėta didžiulė bauda. Tad, atminkite, kad kreditoriai šiais laikais tikrai nenoriai rizikuoja ir tikrai vengia daryti kažkokias išimtis, nes jos paprasčiausiai skaudžiai kainuoja.

Grįžtant prie privačių paskolų išdavimo tvarkos, labai svarbu akcentuoti, kad kreditoriai nustato individualias skolinimosi sąlygas. Aukščiau jau minėta, kad vieni gali skolintis pigiau nei kiti. Palūkanų skaičiuoklė nurodo kokią sumą jūs gautumėte, jeigu gautumėte atitinkamą pajamų suma per mėnesį. Tiesa, nepakaks nurodyti vien tik pajamų – turėsite nurodyti kokias išlaidas kas mėnesį patiriate. Jeigu jūs jau išleidžiate per daug pajamų įsipareigojimų vykdymui, tikėtina, kad kredito negausite niekur.

Kiekviena finansų įstaiga yra įpareigota atidžiai vertinti kliento situaciją. Jo pajamos turi būti kruopščiai įvertinamos. Turi daromos pagrįsto išvados apie galima riziką neatgauti paskolintos sumos. Kreditoriai turi remtis mokumo vertinimo nuostatų kriterijais ir tik tada nuspręsti ar verta skolinti pinigus žmogui ar ne.

Taip pat aktualu turėtų būti ir tai, kad ne tik bendrovės, bet ir sutelktinio finansavimo platformose siūlo privačias paskolas. Ten irgi galima teiktis individualių sąlygų. Aišku, jeigu patys ten nustatysite labai žemas palūkanas, tai nesitikėkite gauti greito finansavimo. Ten paskolas teikia fiziniai asmenys. Tad, jeigu rizika ir gaunamas pelnas jiems atrodys nepriimtini, jie neinvestuos pinigų į jūsų prašomą paskolos sumą. Privačios paskolos tiesiog išduodamos individualiomis sąlygomis.