Būsto paskola dabar yra viena iš dažniausiai žmones dominančių paskolų. Augant nekilnojamojo turto kainoms, paprastam žmogui nuosavas būsta tampa vis neįkandamesnis. Net ir nekilnojamojo turto nuomos kainos pasiekė vienas didžiausių kainų šalies istorijoje. Žmonės paprasčiausiai pradėjo pastebėti, kad šiuo metu pigesnis variantas yra pasinaudoti būsto paskola, nei mokėti nuomos mokesčius.

Galiausiai besinuomojantys žmonės vistiek neturės būsto, kuris priklausytų būtent jiems. Pasiėmus būsto paskolą per mėnesį asmuo sumokėtų kone dvigubai mažiau, nei, kad nomojantis nekilnojamąjį turtą. Tiesa, norint įsigyti nekilnojamąjį turtą, asmuo privalo turėti bent nemažiau kaip 15% perkamo turto vertės. Šie skaičiai nėra iš piršto laužti, būtent tokias būsto paskolos išdavimo sąlygas reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai. Kitaip sakant, kreditorius turi teisę finansuoti daugiausiai tik 85% nekilnojamojo turto vertės. Šiuo metu geriausias sąlygas būtso paskolai gauti siūlo Lietuvoje veikiantys bankai bei kredito unijos.

Būsto paskola ar kreditai internetu?

Būsto paskolaAsmenys, kurie nesiruošia pirkti nekilnojamąjį turtą, o ieško paskolos būsto remontui turėtų nepamiršti, jog kreditai internetu šiuo metu yra suteikiami itin palankiomis sąlygomis. Priešingai nei būsto paskola, kreditai internetu gali būti suteikiami tik iki 10 000 eurų, ilgiausias paskolos gražinimo terminas yra 5 metai. Privalumas greitųjų kreditų yra tai, jog jį imant būsto remontui, nereikia jokio pradinio įnašo ar įkeisti patį nekilnojamąjį turtą. Kreditai internetu yra suteikiami lygiai tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir visos vartojamosios paskolos, kurias galite gauti tiek banke, kredito unijose ar net tarpusavios skolinimosi platformose. Skolinantis banke būsto remontui daugiau nei 3000 eurų, tikriausiai teks atvykti į artimiausią banko padalinį ir sutartį sudarytį raštiškai. Priešingai,vartojimo kreditų bendrovės ir tarpusavio skolinimo platformos netaiko tokių reikalavimų ir pačią paskolą galite gauti ne neišėję iš namų.

Būsto paskola su užstatu

Būsto paskola su užstatuBūsto paskola gali būti suteikiama dar geresnėmis sąlygomis, jeigu kreditoriui yra įkeičiamas kažkoks papildomas užstatas. Užstatu gali būti ir kitas nekilnojamasis turtas ar net automobilis. Neturint jokio užstato, galima bandyti gauti paskolą pasinaudojus bendraskolio paslaugomis. Bendraskolis – asmuo kuris taip pat yra paskolos bendrasavininkas. Jeigu asmuo negražina paskolos, tai bendraskolis taip pat yra įpareigojamas gražinti paskolą.