Sms kreditas turbūt daugeliui lietuvių gerai įsiminęs skolinimo būdas. Užtekdavo išsiųsti sms žinutę kredito davėjui ir laukti atsakymo ar kreditas bus suteiktas ar ne.

Tiesa, prieš galimybe pasinaudoti tokia paslauga, asmuo turi užsiregistruoti kreditoriaus interneto svetainėje ir pateikti savo asmeninius duomenis. Asmens duomenų pateikimas reikalingas, kad būtų galima nustatyti asmens, prašančio kredito, tapatybę.

Savo asmens duomenis taip pat reikia patvirtinti simboliniu, 1 cento pervedimu į kreditoriaus banko sąskaitą. Darant pavedimą, asmuo bus paprašytas mokėjimo paskirtyje nurodyti specialų tekstą, jo pagalba kreditorius gali identifikuoti, jog asmens duomenys yra tikri. Kiek man žinoma, šią paslaugą vis dar siūlo tik viena greitųjų kreditų bendrovė. Nors paskolos sms žinute gal ir skamba patraukliai, nereikėtų per daug džiūgauti, nes visas skolinimo procesas ir trukmė trunka lygiai tiek pat kaip visos vartojimo kreditus teikiančiose bendrovėse.

SMS kreditas nėra pigiausias būdas pasiskolinti

Sms kreditasNors daug asmenų glvoja, jog sms kreditas gali būti labai pigus, patarčiau peržvelgti ir kitų greitųjų kreditų bendrovių ir tarpusavio skolinimo platformų siūlomas paslaugas. Per pastaruosius keletą metų kreditai per 15 taip išpopuliarėjo, kad į rinką atsikėlė nauji žaidėjai, kurie tokiems kreditams sudarė nemažą konkurenciją. Per keletą metų atsidarė dar daugiau greituosius kreditus teikiančių bendrovių, kurios viena už kitą galėdavo pasiūlyti vis geresnes kredito sąlygas. Slenkant metams, keitėsi vartojimo kredito įstatymas. Buvo priimta daug sprendimų, kurių dėka, šių dienų žmogus gali itin geromis sąlygomis pasiskolinti bene kiekvienoje, vartojimo kreditus teikiančioje bendrovėje. Žinoma, įstatymų pakeitimai ne visoms bendrovėms buvo malonūs. Mažesnės įmonės buvo priverstos užsidaryti. Nes nustačius maksimalią bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą, teikti greituosius kreditus joms nebebuvo taip jau ir pelninga. Tačiau su laiku įsikūrė vadinamos tarpusavio skolinimo platformos, kuriuos šiuo metu taip išpopuliarėjo, jog su gali laikyti save tikrais konkurentais ilgaamžėms kreditų bendrovėms.

SMS kreditas iš žmonių

Šios, tarpusavio skolinimo platformos suteikia suteikia galimybę paprastiems žmonėms teikti paskolas iš savo asmeninių lėšų. Sutelktinis finansavimas tai paskolos iš žmonių žmonėms. Norime atkreipti dėmesį, kas sms kreditas iš žmonių nėra suteikiamas. Tačiau, nemanau, kad tai sudaro žmogui didelią problemą. Skolintis iš žmonių, šiuo metu, yra bene pats pigiausias variantas Lietuvoje.