Vartojamoji paskola automobiliui įsigyti prieinama ir nuotoliniu būdu. Vartotojams yra galimybė kredito paraišką ir kitus procesus sutvarkyti neišeinant iš namų!

Jeigu jus domina tokio tipo paskola, tuomet reikėtų pasidomėti aktualiausiais klausimais, kad iš karto būtų aišku ar jums tokia paskola iš viso yra prieinama pagal galiojančius įstatymus.

Kiekviena vartojamoji paskola automobiliui įsigyti gali būti išduodama tik mokiam asmeniui

vartojamoji paskola automobiliuiKai kalba pasisuka apie skolinimąsi internetu, labai svarbu pabrėžti, kad ne visi kredito teikėjai skolina pinigus automobilio įsigijimui. Tai yra specializuota paskola, kurios ėmimo metu, įkeičiama perkama transporto priemonė. Įkeitimas reiškia, kad automobilis jums nepriklausys tol, kol negrąžinsite skolos.

Būtina žinoti, kad specializuotos vartojimo paskolos automobilių įsigijimui yra išduodamos su sąlyga, kad pinigai nebus panaudoti kitiems tikslams. Tai reiškia, kad atėjus tam tikram laikui, kreditorius gali prašyti, jog parodytumėte kur panaudojote gautus pinigus. Jeigu paaiškės, kad vietoje automobilio įsigijimo pirkote kažką kitą – sulauksite problemų.

Jeigu norite paskolos sumą panaudoti ne tik automobilio įsigijimui, bet ir dar kažkokiems tikslams, tuomet jums reikėtų dairytis į įprastus vartojimo kreditus. Jums reikia rinktis tokius, kurie neverčia riboti pinigų panaudojimo tikslus. Tiesiog už tokių paskolų panaudojimą nereikia atsiskaityti. Daugelis kredito įstaigų pabrėžia, kad jos teikia tokias paskolas, už kurias nereikia duoti jokios ataskaitos.

Skirtumas tarp standartinės ir specializuotos paskolos automobilio įsigijimui yra tas, kad specializuota paskola dažniausiai yra pigesnė. Tai reiškia, kad tokioms paskoloms gali būti taikomos mažesnės palūkanos, ilgesni grąžinimo terminas ir t.t.

Kaip bebūtų, kad vartojamoji paskola automobiliui įsigyti negali būti išduodama remiantis faktu, kad transporto priemonė bus įkeista ir jos dėka skola bu grąžinta. Tai reiškia, kad automobilio įkeitimas negali būti pretekstu suteikti paskolą, neva ji bus grąžinta atimant tą transporto priemonę. Be to, kreditai su bloga istorija esantiems asmenims – vargu ar bus prieinama.

Kreditoriai privalo įsitikinti, kad asmuo gauna pakankamas pajamas, kurios leis grąžinti skolą laiku. Būtent pajamos turi būti tas rodiklis, kuris deda tašką kreditoriaus apsisprendimui. Jeigu asmuo pajamų negauna, jam vartojamoji paskola automobiliui įsigyti negali būti išduodama.