Pasiūlymai, kuriuos nurodoma „Teikiu paskolas” mažai Jums ką sako? Norite konkrečių sąlygų? Pataikėte į tinkamą vietą! Sužinokite viską, kas būtina!

Svarstote, kas Lietuvoje šiuo metu skolina pinigus palankiausiomis sąlygomis? Naudokitės internetu ir paieškoje veskite terminą „teikiu paskolas“. Tada gausite tiek privačių kreditorių pasiūlymus, tiek ir nuorodas ir greitųjų paskolų teikėjų puslapius. Beje, nepamirškite, kad vartojimo kreditai negali būti išduodami ne pagal įstatymus.

Suvedus „teikiu paskolas“ paieškoje, dažniausiai aptinkami privatūs pasiūlymai

teikiu paskolasJeigu naudojatės tuo metodu, kuris pateiktas anksčiau, turėtumėte gautu nemažai pasiūlymų su nuorodomis į skelbimų tinklapius. Juose galima rasti daug skelbimų, kuriuose privatūs asmenys reklamuojasi teikiantys paskolas. Turite žinoti, kad ne visuomet tokiu būdu skolintis yra naudinga. Atminti reikia ir tai, kad bloga kredito istorija gali kaip reikia sugadinti reikalus.

Kai kada asmenys smarkiai nukenčia netinkamai pasirinkus kredito teikėją. Ne paslaptis, kad tarp nukentėjusių nemažai yra žmonių, pasirinkusių neaiškių asmenų pasiūlymus. Apgavystės yra labai paprastos – nurodoma sumokėti kažkokius mokesčius, o gavus pinigus, pateikiamas atsakymas, kad kreditas nebus suteiktas. Tokių pasiūlymų pasitaiko labai daug.

Finansų ekspertų teigimu, norint gauti paskolą, reikėtų vengti tokių paieškos užklausų kaip „teikiu paskolas“. Tas pats lieką ir terminus „Kreditai su vekseliu„. Tai reiškia, kad suasmenintos užklausos dažniausiai nukreipia į privačių asmenų pasiūlymus. Jeigu vestumėte standartines raktines frazes, situacija kardinaliai pasikeistų, nes būtų gražinamos paskolų bendrovės arba specialūs puslapiai su kredito bendrovių palyginimais.

Kredito bendrovių palyginimo portalai irgi nėra jokia naujiena. Ten pateikiama gana daug informacijos apie paskolų bendrovių siūlomas palūkanas, skolinimosi terminus bei kitus privalumus ar trūkumus. Iš esmės, galbūt ir naudinga ieškoti kreditorių tokiose vietose, nes galima iš karto viską palyginti.

Kaip bebūtų, reikia atminti, kad ne visi kredito teikėjai jums išduos paskolas. Nors tvarka yra identiška, kiekviena kredito įstaiga gali nustatyti skirtingus skolinimosi kriterijus. Pavyzdžiui, gali būti skirtingi amžiaus ribojimai, paskolų limitai ir t.t. Dar vienas kriterijų – antstoliai, nes jų būti dažniausiai negali.

Grįžtant į pradžią, jeigu paieškoje vedate terminą „teikiu paskolas“, nenustebkite, jeigu gautuose pasiūlymuose figūruos labai didelės sumos. Tuo apsidžiaugti tikrai nereikėtų, nes ne visada tai būna tiesa. Matote, didelės sumos nurodomos su siekiu pritraukti klientus arba naivius žmones, kuriuos bus bandoma apgauti. Visais atvejais reikia būti budriems ir atidžiai vertinti situacijas.

Geriausia būtų rinktis įprastas kreditų bendroves, nes jos žmonių neapgaudinėja ir paskolas suteikia legaliai.