Kreditai be registracijos mokesčio šiais laikais vargiai ar kur egzistuoja. Asmenys, ieškantys paskolos internetu visą parą turėtų žinoti, kad registracijos mokesti yra būtinas. Kodėl jis yra būtinas ir kiek kainuoja?

Registracijos mokesti yra reikalingas tam, kad kreditorius galėtų patvirtinti, jog asmuo naudojasi savo asmeniniais duomenimis, o ne bando paimti kreditą kito žmogaus vardu. Registracijos mokestis beveik visose greitųjų kreditų bendrovės yra panašus – 1 centas. Tad asmenys, galvojantys, jog kreditai be registracijos mokesčio bus kam nors suteikiami – klysta. Beje, negi tas 1 centas žmogui turi kokią nors prasmę? Juk tai menkas pervedimas nuo kurio asmuo tikrai nepatirs didžiulio finansinio nuostolio. Neretai pasitaiko, kad registracijos mokesčio išvis nebūna. Šis mokestis tokios bendrovėse būna reikalingas kai asmuo teikia paraišką konkrečiai paskolai gauti. T.y. asmuo pervesdamas 1 centą patvirtina paskolos paraišką. Tokiu būdu 1 centas nėra pervedamas būtent už registraciją kreditoriaus interneto svetainėje.

Kreditai be registracijos mokesčio bedarbiams

Kreditai be registracijos mokesčioKaip jau anksčiau minėjome, jokios paskolos ir greitieji kreditai nėra suteikiami asmenims, negaunantiems jokių pastovių pajamų. Buvo laikai kai žmogus galėdavo gauti paskolą be jokio vargo, ir nesvarbu ar jis turėdavo pastovias pajamas ar ne. Dabar sugriežtėjus vartojimo kredito įstatymui, tokios paskolos yra griežtai uždraustos. Šių įstatymų nesilaikantys kreditoriai yra griežtai baudžiami didžiulėmis piniginėmis baudomis. Pasitaikė atvejų, kad už šių įstatymų nuostatų nesilaikymą, buvo nutrauktas vienos, gerai žinomos, greitųjų kreditų bendrovės veikla. Bendrovė taip pat atsipirko itin solidžia dešimtūkstantine bauda. Tad bendrovės, šiuo metu norinčios suteikti vartojimo kreditus, itin atidžiai tikrina asmens galimybes gražinti vartojimo kreditą. Žinoma naujieji įstatymai yra kiek švelnesni, jeigu asmuo nori imti paskola už užstatą.

Paskolos be registracijos mokesčio

Paskolos be registracijos mokesčioPaskolos be registracijos mokesčio taip pat suteikiamos asmenims kurie ketina imti paskolas už užstatą. Tokiu atveju jokie registracijos mokesčiai netaikomi, nes paskolos sutartys pasirašomos rankiniu būdu. Šiuo būtų sutartyje labai lengvai apibrėžiama asmens tapatybė, tad asmuo tikrai negalės pasinaudoti kitos asmens tapatybe. Paskolos su užstatu yra geras sprendimas asmenims, kurie nenori, jog būtų tikrinamas jų mokumas, nes paskolos negražinimo atveju, kreditoriui atitektų užstatytas turtas.