Iš niekur nieko atsirado didelė problema? Galvojate, kad trumpalaikė paskola padės ją išspręsti? Tai labai paprastas sprendimas, kuriuo pasinaudoti galite internetu!

Tačiau, atminti turite esminę taisyklę – trumpam laikui skolintis gali būti finansiškai nenaudinga ir rizikinga.

Trumpalaikė paskola turėtų būti paskutinėje vietoje

trumpalaike paskolaNorintiems kuo geriau išspręsit finansinius sunkus, kurie ištiko netikėtai, reikėtų vengti skolinimosi vos mėnesio terminui. Pirmiausia, reikia suvokti, kad trumpalaikių paskolų pagrindinė paskirtis yra sudaryti finansavimo galimybes trumpam laikui. Vadinasi, tokią skolą turėsite grąžinti jau po mėnesio ar dar greičiau. Viską lemas jūsų pasirinktas tokio pigaus kredito terminas.

Skolinantis tokiam mažas laikotarpiui, atsiranda labai didelė rizika, kad skolą grąžinti bu sunku. Tai reiškia, kad skolinantis kelis šimtus eurų trumpam laikui, tą sumą ir reikės grąžinti per trumpą laiką. Tad, jeigu jūs uždirbate nedaug, vadinasi turėsite kaip reikiant susispausti.

Yra kitas scenarijus – renkantis trumpą laikotarpį, galite paskolos negauti visai. Matote, kai pasirenkama trumpalaikė paskola, mokumas vertinamas taip, kad būtų žiūrima ar žmogus pajėgs tuo metu grąžinti visą skolą. Pavyzdžiui, uždirbant minimalų atlyginimą ir skolinantis kokius 300 eurų, natūralu, kad po mėnesio tokios skolos grąžinti nepavyks. Dėl to kreditorius neturės teisės jums suteikęs tokios paskolos. Jis gailėtų išduoti tokį kreditą tik tokiu atveju, jeigu būtų akivaizdu, kad gausite didesnes pajamas ateityje. Bet, vėlgi klaustukas yra dėl pajamų vertinimo pagal paskutinius keturis mėnesius.

Kaip bebūtų, yra dar vienas scenarijus, kuris tikėtinas renkantis trumpalaikę paskolą. Gali būti, jog tokia skubi paskola jus įklampins labai ilgam laikui. Trumpalaikė paskola gali būti imama nemokamai, bet gali atnešti nemažai išlaidų. Jeigu jos negrąžinsite nurodytą dieną, tuomet turėsite sumokėti pratęsimo mokestį. Jos dydis tikrai bus nemažas. Na, o jeigu ir jo nemokėsite, tuomet automatiškai bus skaičiuojami delspinigiai ir visi kiti mokesčiai.

Aiškiau kalbant, ekspertai vis dažniau teigia, kad nedideles pajamas gaunantiems žmonėms trumpalaikė paskola nėra gerai būdas išsigelbėti iš esamų finansinių sunkų. Tokios paskolos gali netgi priešingai – pridaryti daug nemalonumų. Tad, gerai pasidomėkite ką renkatės.