Auto paskola – specialus kreditas, kuris imamas tam, jog būtų įsigyjama transporto priemonė. Tokios paskolos metu klientas turi įkeisti perkamą transporto priemonę.

Tai panašu į automobilio pirkimą išsimokėtinai, tik čia viską finansuoja paskolas teikianti finansų bendrovė.

Lietuvoje auto paskola yra ypač dažnas pasirinkimas

auto paskolaKai norisi įsigyti kokybišką transporto priemonę, tenka išleisti nemažai pinigų. Bet, didesnes sumas gali išleisit tik tie, kurie uždirba nemažai. Natūralu, kad vidutinį atlyginimą uždirbantys asmenys negali sau leisti iš karot pirkti automobilį be jokių įsipareigojimų. Dėl to auto paskola arba lizingas yra geriausias pasirinkimas. Aišku, dar daug ką reikėtų aptarti prieš renkantis paslaugų teikėją.

Norint pirkti automobilį su paskola, reikia gerai apžvelgti skolinimosi galimybes. Tikrai ne visi kreditorių pasiūlymai yra tokie patrauklūs kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Būna atvejų, kuomet klientai paskubomis pasirenka paskolas, o tik paskui skaičiuoja kiek reikės mokėti. Taip nutinka dėl to, kad norisi kuo greičiau įsigyti naują transporto priemonę. Bet, reikia pamiršit, kad tokios specialios paskolos turi savų trūkumų.

Pirmiausia, auto paskola reiškia, kad teks mokėti įmokas, į kurias bus įskaičiuojamos palūkanos bei kiti mokesčiai. Tai reiškia, kad jūs nepirksite transporto priemonės nemokant palūkanų. Išimtis taikoma nebent akcijoms ar kažkokiems specialiems pasiūlymams. Tad, rinkdamiesi paskolos teikėją, pirmiausia pažiūrėkite kokias palūkanas jums reikės mokėti. Blogiausia variantas – rinktis trumpalaikes auto paskolas su nemažomis palūkanomis, nes tada teks mokėti dideles įmokas, kurios gali sukelti pavojų jūsų finansiniam stabilumu.

Norint saugiau pasinaudoti auto paskolą, patariama rinktis tokius kreditus, kuriuos bus leista grąžinti per ilgesnį laiko tarpą. Tai turėtų būti tokios paskolos, kurių įmokos per mėnesį nebūtų labai didelės. Nors ir ilgą laiką mokėsite įmokas, tačiau tai bus saugesnis variantas, ypač kai nežinia kas gali nutikti su jūsų pajamų šaltiniu ateityje.

Pabrėžiama, kad joks auto kreditas negali būti suteikiamas asmenims be pajamų. Tie žmonės, kurie neturi pajamų, negali gauti paskolų ar kažkokių lizingo paslaugų. Tiesiog jie neturės galimybių mokėti įmokų.