Internetinėje paieškoje vedate frazę – paskolos nuo 18 metų ir tikitės, kad atrasite kredito bendrovę? Manote, kad ji jums paskolins pinigų neatsižvelgdama į jūsų jauną amžių?

Klaidinga manyti, kad jauniems žmonėms bus sudarytos kažkokios išimtys dėl vartojimo paskolų gavimo.

Tokių asmenų paskolų paraiškos yra it po padidinamuoju stiklu. Būtent šio amžiaus grupės klientai dažniausiai ir įklimpsta į skolas, kurias tenka grąžinti vykstant į užsienį uždarbiauti. Jaunuoliai kaip tik turėtų suvokti, kad skolinimasis yra itin rizikingas ir galintis pakeisti ateities planus. Nuo pat pirmųjų pilnametystės dienų besiskolinantys asmenys tik žlugdo savo kredito reitingą. Tiesiog jauniems žmonėms greitai pildosi kredito istorija ir su kiekviena paimta vartojimo paskola mažėja tikimybė vėliau gauti būsto paskolą iš bankų ar unijų.

Paskolos turi būti imamos atsakingai ir ne veltui tai pabrėžia tiek kredito bendrovės, tiek ir priežiūros institucijos. Jeigu paėmėte vartojimo kreditą ir ketinate jo negrąžinti, tai neturėtumėte galvoti, kad jokių pasekmių nebus – jos bus dar itin skaudžios. Matote, grąžindami skolą, jūs sumokėtumėte palūkanas, o jeigu teks skolą išieškoti priverstiniu būdu, tai jums teks mokėti dar daugiau. Privalėsite padengti visus kredito teikėjo patirtus nuostolius bei išlaidas dėl išieškojimo. Tad, jeigu piktybiškai vengsite grąžinti skolą, tai tikrai nesitikėkite laimingos pabaigos – jis bus itin liūdna.

Paskolos nuo 18 metų atsakingiems asmenims

Paskolos nuo 18 metųKas liečia neatsakingus jaunuolius, tai čia svarbiausia paminėti, kad skolų išieškojimas tikrai nėra vienintelė pasekmė negrąžinus skolos. Kredito istorijoje bus įrašas, kuriame kiti paslaugų teikėjai matys, jog jūs vengėte grąžinti skolą. Jeigu turėsite tokį įrašą, tai kaip manote ar kas nors norės jums paskui skolinti pinigus? Tas pats taikoma ir su lizingo bendrovėmis bei kitais paslaugų teikėjais – jie pamatys, kad anksčiau negrąžinote skolų. Todėl jums nieko nepraduos išsimokėtinai, o taip pat negausite ir jokių paslaugų, už kurias mokamos mėnesio įmokos.

Tad, jeigu jau galvojate apie vartojimo paskolos ėmimą, tai būkite nusiteikę tą paskolą grąžinti kaip tik įmanoma greičiau. Grąžinkite ir su visais priklausančiais mokesčiais, nes kitaip susigadinsite savo finansinę reputaciją.