Jau kreipėtės į artimuosius dėl finansinės paramos, bet niekas negali padėti? Gera žinia tiems, kuriems aktualios paskolos iki 5000 eurų. Skolintis galite internetu pateikę kredito paraišką! Ji bus išanalizuota per labai trumpą laikotarpį, o pinigai, sėkmės atveju, jus pasieks vos kelių dešimčių minučių bėgyje!

Paskolos iki 5000 eurų suteikiamos daugelyje paskolų bendrovių

Jeigu jus domina tokio dydžio vartojimo kreditas, tuomet skolintis neturėtų būti sunku, nes tokio dydžio paskolas teikia didžioji dalis vartojimo kredito teikėjų Lietuvoje. Aišku, tam, kad pasiskolinti pavyktų saugiai, turėtumėte kreiptis tik į tokį kredito teikėją, kuris yra registruotas Lietuvos banko.

Skolintis iš nelegaliai veikla užsiimančių asmenų yra per daug rizikinga. Turbūt galvojate, kad nepavyktų apsigauti, tačiau realybė yra kitokia. Yra nemažai žmonių, kurie praranda kelis, kelias dešimtis ar net šimtus eurų. Taip nutinka prieš tai nepasidomėjus iš ko bandoma skolintis.

paskolos iki 5000 eurųNelegalūs skolintojai dažnai piktnaudžiauja teisės aktais. Pavyzdžiui, būna tokių sukčių, kurie neva tikrina kliento kreditingumą, bet tokią paslaugą jie laiko mokama. Kliento prašoma sumokėti kažkokį kreditingumo vertinimo ar duomenų patikrinimo mokestį. Liūdniausia tai, kad tie duomenys iš tiesų nėra tikrinami.

Aišku, tai galioja ne visiems kreditoriams, o tik tiems, kurie užsiima sukčiavimu. Matote, norint legaliai teikti vartojimo paskolas – reikia gauti licenciją. Jos gavimas kainuoja, o svarbiausia – apribojamos palūkanos. Dėl to, vis dar yra tam tikrų nelegalių skolintojų ir aišku – pasitaiko sukčių.

Kaip bebūtų, paskolos iki 5000 eurų išduodamos daugelyje kredito įstaigų, bet nereikia pamiršti esminio niuanso – pajamų. Jeigu jūs pajamų negaunate jau ilgą laiką, tuomet natūralu, kad švaistote laiką bandydami skolintis iš šių kredito įstaigų. Jos jums negalės padėti, nors to ir norėtų. Tiesiog pajamų nebuvimas yra pagrindinis signalas, neleidžiantis išduoti paskolos.

Kredito teikėjai, kuri paskolas suteikia nevertindami kreditingumo ir nesilaikydami atsakingo skolinimo principo anksčiau ar vėliau sulaukia bausmės. Tai yra viena pagrindinių priežasčių laikyti įstatymų.

Be pajamų, bus tikrinama ir kita informacija, tad labai svarbu suprasti, kad paskolos iki 5000 ar didesnės sumos bus suteikiamos tik įvertinus visas aplinkybes pagal esamą tvarką. Ypatingai bloga kredito istorija gali viską sugadinti.