Nuo šiol greitieji kreditai telefonu suteikiami pagal specialias sąlygas. Klientas turi nurodyti visą svarbiausią informaciją apie save ir tokiu būdu jam bus pateikiamas pasiūlymas.

Būtina žinoti, kad vien tik telefono pokalbis niekaip nesuteiks galimybės gauti kreditą. Teks vadovautis ir kitais nurodymais.

Įprastai greitieji kreditai telefonu nesuteikiami

Visiems asmenims, kurie nori mini paskolos, reikia suprasti, kad telefono pokalbio metu neįmanoma atlikti visų būtiniausių žingsnių, kurių reikalauja esama tvarka ir įstatymai. Tad, turėkite galvoje, kad teks atlikti keletą procedūrų.

Viena tų procedūrų yra tapatybės patvirtinimas. Šiuo metu teisės aktai numato, kad tapatybė turi būti patvirtinama racionaliai. Aiškiau kalbant, vien telefono pokalbio metu nebus galima patvirtinti tapatybės. Kredito teikėjas turi matyti jūsų veidą ir įsitikinti, kad ten esate jūs.

greitieji kreditai telefonuTapatybės patvirtinimo procedūra dažniausiai atliekama naudojantis vaizdo skambučiais arba kitais panašiais būdais. Pavyzdžiui, tapatybę gali tekti patvirtinti vykstant į Maxima kasą ir ten užpildžius atitinkamus blankus. Taip pat tapatybė gali būti patvirtinimas siunčiant savo nuotrauką prie veido pridėjus asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Patys kreditoriai jus informuos kokiu būdu reikės patvirtinti savo tapatybę. Turėkite galvoje, kad jos patvirtinimo metodai kiekvienoje vietoje gali būti skirtingi. Kai kur paskolos teikiamos tik už užstatą.

Kalbant apie kitas procedūras, jums taipogi reikės patvirtinti banko sąskaitą. Greitieji kreditai telefonu nėra išduodami pinigus vedant į bet kokią banko sąskaitą. Prieš tai turėsite atlikti procedūrą – pervesti kredito teikėjui vieną centą. Tokiu būdu bus įsitikinta, kad naudojama ta sąskaita, kuri priklauso asmeniui, teikusiam kredito paraišką.

Galiausiai, kredito sutartis bus sudaryta tik tuo atveju, kai ji bus pasirašyta leistinais metodais. Pasirašymas gali būti atliekamas naudojantis el. parašu arba minėta vieno centro pervedimo metodika. Paskaitykite visą paskolos gavimo proceso aprašymą, kurį pateikia kredito teikėjas.

Aišku, verta atminti, kad greitieji kreditai telefonu ir kitais būdais nesuteikiami asmenims, neturintiems darbo bei kito tvarių pajamų šaltinio. Bus įvertinta jūsų ekonominė būklė. Tad, jeigu jis bus labai prasta, tikėtina, kad kredito teikėjas jūsų paskolos paraišką paprasčiausiai atmes ir tiek.