Greitas kreditas šiuo metu pasiekiamas kiekvienam asmeniui, nereikia net kojos iš namų iškelti!

Pirmiausia išsiaiškinkime kas yra tas greitas kreditas? Tai paprasta vartojimo paskola kurią gali suteikti kreditorius pagal Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymą. Greitasis kreditas išduodamas kredito unijų, Lietuvoje veikiančių bankų, specializuotų vartojimo kreditus teikiančių bendrovių bei tarpusavio skolinimo platformų operatorių. Kodėl jis vadinamas greituoju kreditu? Todėl, kad pritrūkus pinigų, jų galite pasiskolinti net neišeidami iš namų per itin trumpą laiką. Greičiausiai pasiskolinti gali tie asmenys, kurie jau yra tam tikrų kreditų klientai, nes jiems nebereikia iš naujo registruotis ir pateikinėti asmens tapatybę nustatančius dokumentus.

Kiekvienas asmuo, kuris jau yra kokios nors bendrovės klientas paprasčiausiai turi pasirinkti iš paskolos skaičiuoklės norimą paskolos sumą, terminą, kartais net pats pasirinkti norimas palūkanas ir pateikti prašymą kreditoriui.

Greitas kreditas iš žmonių

Greitas kreditasŠiuo metu itin didžiulę dalį paskolų rinkos yra atsiriekę tarpusavio skolinimo platformų operatoriai. Tarpusavio skolinimas – tai paskolos, kurias finansuoja paprasti asmenys ar įmonės siekdamos investuoti savo pinigus ir gauti iš palūkanų tam tikrą grąžą. Tokios platformos niekuo nesiskiria nuo greitųjų kreditų bendrovių internetinių puslapių. Visas principas vyksta lygiai taip pat, lyg būtų imamas greitas kreditas kokioje nors bendrovėje. Tiesa paskolos iš žmonių turi savo privalumų. Asmenys kurie skolina savo pinigus, dažniausiai nustato kur kas mažesnes paskolos palūkanas, nei, kad greitųjų kreditų bendrovės. Taip pat tarpusavio skolinimo platformos kartais leidžia skolinti ilgesniam laikotarpiui, ko savo paslaugose nesiūlo specializuotos kreditų bendrovės. Taip pat skolindamiesi iš žmonių galite nustatyti savo pageidaujamą pradinę palūkanų normą. Tiesa, kreditoriai – asmenys, nebūtinai jums pasiūlys jums palankias palūkanas, bet nereikėtų per daug išsigąsti, nes palūkanos iš tiesų – mažos.

Greitas kreditas internetu

Greitas kreditas internetuGreitas kreditas internetu šiuo metu yra išduodamas gan palankiomis sąlygomis, lyginant su praėjusių kelerių metų laikotarpiu. Didžiausią dėmesį turėtumėte skirti, kaip jau minėjau, tarpusavio skolinimo platformoms. Nes jose galite pasiskolinti net iki 10 000 eurų 5 metų laikotarpiui. Taip pat, turint jau finansinių įsipareigojimų galite gauti itin palankius pasiūlymus paskolų refinansavimui. Kai kuris greitas kreditas gali būti suteikiamas net ir nekilnojamojo turto įsigijimui. Dar vienas privalumas – prastą asmens mokumą galima užtikrinti užstatu!