Važinėjate su sena transporto priemone ir galvojate, kad jau būtų pats metas ją pakeisti nauja? Paskola mašinai dabar gali būti gaunama labai lengvai.

Internetu užpildote paraišką ir pateikiate reikalingus duomenis, o paskui liks tik sulaukti atsakymo ką nusprendė kreditorius! Tiesa, kreditą automobilio įsigijimui pavyksta gauti ne visiems, o kodėl taip yra – apibendrinama žemiau.

Paskola mašinai suteikiama laikantis atsakingo skolinimo principų

paskola masinaiKaip bebūtų gaila, tačiau transporto priemonės įsigijimui ne visi asmenys gauna paskolas. Taip yra dėl to, kad kredito teikėjai yra įsipareigoję kruopščiai vertinti klientų mokumą. Paprastai kalbant, tokios mini paskolos internetu suteikiamos tik tuomet, kai aiškiai matoma, jog jos bus grąžintos.

Asmenys, kurie pajamų neturi, tuo labiau – jeigu prarandamas pajamų šaltinis, paskolos gauti negali. Nėra skirtumo ar renkatės tradicinį vartojimo kreditą, ar specializuotą paskolą už užstatą automobilio įsigijimui – kreditingumas bus patikrintas be jokios išimties.

Tie paskolų teikėjai, kurie nusprendžia skolinti pinigus nevertinant klientų mokumo galimybių, stipriai rizikuoja sulaukti nuobaudų nuo Lietuvos banko. Joks kredito teikėjas neturi teisės skolinti pinigus neatsakingai.

Kai vertinamas kliento kreditingumas, atsižvelgiama į jo ekonominę padėtį ir ankstesniu skolinius įsipareigojimus. Skoliniai įsipareigojimai apima visas paskolas, išperkamąją nuomą, lizingą ir t.t. Tokie sandoriai yra registruojami pagal tam tikrą tvarką. Visa informacija apie tai matoma kredito istorijos ataskaitoje.

Paskolos mašinai gali negauti ne tik negaunantys pajamas. Net jeigu ir turi nemažą pajamų šaltinį, jūsų turimi įsipareigojimai vis dėlto gali komplikuoti situaciją. Jeigu tie įsipareigojimai yra ypač dideli, tikėtina, kad paskolos gauti nepavyks.

Atsakingu skolinimu laikomos tos skolinimo procedūros, kurių metų paskolos visiems suteikiamos įsitikinus, kad jos bus grąžintos ir taip pat neskatinant klientų priimti neatsakingų sprendimų. Kredito teikėjai turi užkardyti tokias situacijas ir neleisti klientams dar labiau pabloginti savo situacijos naujais įsipareigojimais.

Įprastai, paskolos mašinai gauti negali bedarbiai, nevykdantys įsipareigojimų, neveiksnūs ir nepilnamečiai asmenys. Bet, turėkite galvoje, kad kredito teikėjai turi vidines nuostatas. Jomis jie remiasi nustatant kas gali skolintis, o kas ne. Pasidomėkite kas rašoma tose nuostatose.