Kreditai be užstato šiuo metu gali būti suteikiami nuo 100 iki 10 000 eurų net iki 60 mėnesių laikotarpiui. Tiesa, kalbame apie vartojimo kreditus, nes būsto kreditai gali būti suteikiami dar ilgesniam laikotarpiui. Kreditai be užstato suteikiami bene kiekvienoje vartojimo reditus teikiančioje bendrovėje, bankuose ar kredito unijose.

Kreditai be užstatoAsmuo ketinantis imti kreditą internetu, pirmiausia turi išsirinkti šios paslaugos tiekėją ir užsiregistruoti jo interneto svetainėje. Kiekvienas kreditorius savo internetiniame puslapyje pateikia preliminarią kredito skaičiuoklės informaciją. Viskas ko reikia, tai skaičiouklėje pasirinkti norimą kredito sumą ir gražinimo laikotarpį. Norime paminėti, kad kone kiekvienas kreditorius gali pasiūlytimažesnę bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą, jeigu kreditas be užstato bus imamas maksimaliam galimam laikotarpiui. Dažniausiai maksimalus gražinimo laikotarpis visose greitųjų kreditų bendrovės, bankuose ar tarpusavio skolinimo platofromose yra 60 mėnesių. Mažesnės metinės palūkanos ilgam laikotarpiui įtaikoja visą paskolos kainą, o tokias paskolas kreditoriai mieliau suteikia dėl ilgalaikės perspektyvos išlaikyti kuo ilgiau klientą.

Kreditai be užstato bedarbiams

Kreditai be užstato bedarbiamsNeturintys tvarių pajamų asmenys negali gauti visiškai jokios paskolos, nes tokių paskolų teikimą kontroliuoja Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymas. Buvo laikotarpis kai prieš keletą metų greitųjų kreditų bendrovės dalino paskolas visiems iš eilės. Bendrovės net nepasidomėdavo asmens gaunamomis pajamomis ir kredito reitingu. Kreditus galėdavo gauti tik ką pilnametystės sulaukęs asmenys. Šaunu, kad einant metams, keitėsi ir įstatymai. Naujų įstatymų dėka, turime mažiau prasiskolinusių jaunuolių, kurie net nežino kaip reikia išbristi iš senų skolų. Bet ką daryti bedarbiams asmenims kuriems iš tikro reikia skubios paskolos?

Kreditai su užstatu arba įkeitimu

Kreditai be užstato internetuAsmenys, kurie yra bedarbiai turi vienintelę išeitį – skolintis pinigų įkeičiant savo nekilnojamąjį turtą arba automobilį. Tokiu atveju kreditoriui kaip garantas, yra užstatomas asmens turtas, kuris negražinant paskolos atitenka kreditoriui. Žinoma, kreditai su užstato suteikiami protingai, t.y. kreditorius pirmiausia įvertins asmens įkeičiamą turtą ir tikrai nepasiūlys paskolos, kuri yra verta 100% įkeisto turto vertės. Dažniausiai, kreditorius gali pasiūlyti daugiausiai 85% turto vertės, nes asmeniui nevykdant savo įsispareigojimų, jis būtų įgijęs turto žemesne nei rinkos kaina. Toks pats paskolos suteikimo procesas vyksta ir su nekilnojamuoju turtu. Tad jeigu esate pasiryžę skolinti su užstatu, gerai apgalvokite ar galite sau leisti prarasti savo asmeninį turtą.