Svarstote kokią paskolą galima gauti? Skolintis dabar galima ilgam ir trumpam laikui. Kreditų sumos gali siekti net ir 10 00 eurų!

Kokią sumą pasiskolinti galite būtent jūs – priklausys nuo jūsų situacijos. Asmenims, gaunantiems nemažas pajamas jau ilgą laiką, atsiveria itin geros skolinimosi galimybės. Jiems gali būti siūlomos net ir mažesnės palūkanos. Tačiau, viską lemia bendros tendencijos ir būtent individualios klientų situacijos.

Kokią paskolą galima gauti jums pasakys kredito skaičiuoklės

kokia paskola galima gautiKiekvienas kredito teikėjas ar sutelktinio finansavimo platforma pateiks skaičiuoklę. Jose dažniausiai prašoma nurodyti elementarią informaciją – gaunamas pajamas, turimas skolas ir t.t. Tokia skaičiuoklė patiekia tik pirminį pasiūlymą. Kiek iš ties jums pavyktų gauti pinigų, priklausys nuo detalios informacijos įvertinimo. Kai pateiksite visus pajamas įrodančius dokumentus ar duomenis, tuomet greitojo kredito teikėjas galės jums pateikti konkretų atsakymą. Dažniausiai, dirbantys pagal darbo sutartys, paskolas gauna greičiausiai, nes jiems neriekia siuntinėti jokių dokumentų. Tiesiog duomenys apie gaunamas pajamas jau matomos specialiose informacinėse sistemose.

Tačiau, verta atminti, kad įstatymai numato, jog skolintis būnant santakoje yra kiek sunkiau, nes gali prireikti leidimo iš sutuoktinio. Tad, čia jau reikėtų domėtis kaip viskas vyksta kai norisi skolintis ne šeimos vardu, o tiesiog savo asmeniniams poreikiams.

Būtina akcentuoti, kad sužinoti kokią paskolą galima gauti yra dar lengviau, jeigu aiški pirminė informacija pačiam klientui. Tai reiškia, kad potencialius klientas pirmiau turėtų perskaityti kredito teikėjo taisykles, kuriose nurodoma kas gali kreiptis, o kas ne. Tada bus aišku ar verta gaišit savo laiką. Matote, kai kurie klientai iš karot supranta, kad jie greitos paskolos negaus pamatę amžiaus cenzūrą. Pavyzdžiui, kai bando skolintis 19 metų asmuo, nors kreditorius nurodo, kad skolina žmonėms nuo 22 metų.

Tad, norint sužinoti kokią paskolą galima gauti jums ar jūsų šeimai, tiesiog turite kuo atidžiau perskaityti kreditoriaus taisykles. Taip pat naštą palengvinsite paskaitė vartojimo kredito įstatymą bei mokumo vertinimo nuostatus. Na ir aišku, geriausia būt vadovauti sąžiningumo principais ir skaičiuoklėje vesti teisingus duomenis, jog iš karto būtų pateiktas kuo tikslesnis atsakymas.