Prireikė skubios mini paskolos internetu? Norite ją gauti čia ir dabar? Tai yra paprasta! Kreditai mažomis sumomis gali būti išduodami tiek mėnesiui, tiek ir keliems metams.

Atsižvelgus į jūsų poreikius, kredito teikėjas pasiūlys geriausią variantą. Bet, nepamirškite, kad kreditoriai gali ir atmesti jūsų paskolos paraišką.

Mini paskolos internetu reikalauja pajamų užtikrinimo ir ne tik

mini paskolos internetuNaivu tikėtis, kad kuri nors finansų įstaiga ims ir paskolins pinigų tokiam asmeniui, kuris neturi pajamų šaltinio. Dažnai klysta tie žmonės, kurie netenka darbo. Jie galvoja, kad problemą laikinai išspręs skolindamiesi internetu. Bet, jeigu pajamų šaltinis dingsta, tai ir paskolos gauti nepavyks. Jums niekaip nepadėtų net ir vekselio išdavimas.

Ypač svarbu žinoti, kad melagingi duomenys niekaip nepadės gauti finansavimą. Trumpai tariant, mini paskolos internetu nesuteikiamos asmenims, kurie tyčia nurodo neteisingus duomenis. Taip būna daugelyje bendrovių. Pavyzdžiui, jeigu skolinasi asmuo, kuris turi vaikų, bet kredito paraiškoje nurodo, kad jų neturi, tuomet tikėtina, kad paraiška bus atmesta.

Supraskite, visi tie duomenys, kuriuos pateikiate kreditoriui, yra patikrinami. Nėra taip, kad kredito teikėjai tiesiog pasitiki jūsų žodžiu. Jie to daryti negali, nes tai draudžia įstatymai. Paskolų teikėjai privalo patikrinti duomenų teisingumą ir esant neatitikimams, reikalauti patikslinimo. Nuo antstolių pasislėpti irgi nepavyks.

Mini paskolos internetu, kaip ir visi kiti kreditai, turi būti išduodami laikantis visų esamų taisyklių. Taisyklių turi laikyti ir klientai. Tai labiausiai taikomas asmenims, siekiant nuslėpti informaciją apie turimus įsipareigojimus.

Jeigu jūsų turite ne vieną skolą, kurios negrąžinote ir dėl jų esate įtraukti į skolininkų sąrašus, tai šio fakto nuslėpti irgi niekaip nepavyks. Bus patikrintos specialios informacinės sistemos t.y. skolininkų duomenų bazės, o tada viskas išaiškės.

Mini paskola greitai nebus suteikiama, jeigu patys vilkinsite procedūras

Mini paskola greitai suteikiama kai klientas išsamiai ir aiškiai pateikia visą reikalingą informaciją. Būtina atlikti ir kitas procedūras.

mini paskola greitaiTeikiant kredito paraišką internetu, nebus apsiribojama tik ties duomenų nurodymu. Sekančios procedūros – leidimas tikrinti duomenis, tapatybės patvirtinimas ir sutarties pasirašymas. Viskas turės būti atlikta nepažeidžiant įstatymų. Vartojimo paskola namams ir asmeninėms reikmėms išduodamas pagal tvarką ir tiek.

Kiekviena kredito įstaiga gali taikyti skirtingą metodiką, tad iš anksto ja pasidomėkite. Mini paskolos internetu gali būti išduodamos tik pagal įstatymus. Juo pažeidus, kenčia būtent kredito teikėjas. Jeigu pažeidžia klientas – problemų kils jam.

Nedidelė paskola asmeninėms reikmėms išduodama per mažą laiko tarpą. Bet, kredito išdavimo laikas yra ilgesnis tuomet, kai duomenys neatitinka realybės. Mini paskolos internetu neišduodamos tada, kai žmogus visiškai neteisingai nurodo savo duomenis. Labai svarbu, kad viską atliktumėte pagal žingsnius, nurodytus kreditoriaus interneto svetainėje.

Smulkūs kreditai ne visada yra labai pigūs

Finansų ekspertai pabrėžia, kad kuo trumpesniam laiko nori pasiskolinti klientas, tuo didesnė tikimybė, jog palūkanos bus aukštos. Tas pats taikoma ir smulkioms sumoms. Tai reiškia, kad kreditoriai supranta, jog nuo mažų sumų ir trumpų terminų pavyks uždirbti ne tokias jau ir dideles sumas. Dėl to tokių mini kreditų kainos yra aukščiausios.

Taip pat naudinga žinoti, kad smulkiomus paskolomis kreditoriai neretai bando privilioti klientus, kuriems vėliau gali būti bandoma įbrukti papildomas paskolas. Pavyzdžiui, gali būti siūloma akcija, kuomet trumam terminui pasiskolinti mažą sumą nekainuos nieko. Grąžinus tokią skolą ir praėjus kuriam laikui, kreditorius gali pateikti naują pasiūlymą. Naujuose pasiūlymuose dažnai nurodomos gana didelės sumos. Grąžinimo grafikai taip pat tokiais atvejais siekia ne vienerius metus. Tokie nauji pasiūlymai dažnai sugundo tuos, kuriems iš tiesų kredito nereikia.

Tokios mini paskolos internetu ne visiems palieka gerą įspūdį. Būtina suprasti, kad tokie smulkūs kreditai dažnai priverčia patirti papildomas išlaidas. Jeigu nėra būtinybės skolintis, tuomet venkite tokių kreditų net jeigu jie ir siūlomi nemokamai. Ne vienas asmuo įklimpo į skolas tik dėl to, kad skolinosi neapgalvotai ir nesant dideliams poreikiui.

Atnaujinta: 2022-07-16