Norite pasiskolinti pinigų, bet nenorite mokėti palūkanų? Puiku – nemokama paskola šiuo metu prieinama nuo vieno iki kelių mėnesių laikotarpiui!

Jums reikia užpildyti paskolos paraišką bendrovėje, kurioje siūloma skolinti be palūkanų pirmam kartui. Tačiau, aišku, tokia galimybė pasitaiko ne visada ir ne visur.

Nemokama paskola dažniausiai būna tik trumpalaikė

nemokama paskolaKalbant apie nemokamų paskolų išdavimą, reikia suprasti, kad tai yra akcija, kurios metu klientams nėra skaičiuojamos palūkanos nustatytu laikotarpiu. Bet, jeigu praeina laikotarpis, kuriam palūkanos netaikomos, klientas turi grąžinti visą sumą arba sumokėti atitinkamus mokesčius. Tai netaikoma žmonėms su bloga kredito istorija.

Kredito įmokos ar skolos grąžinimo dienos atidėjimo galimybė pasižymi tuo, kad už nustatytą mokestį, klientas gali nukelti skolos grąžinimo arba įmokos mokėjimo dieną kažkuriam laikui. Dažniausiai atidėjimas numatomas mėnesiui, o paskui vėl tenka mokėti įprastus mokesčius. Vartojimo paskola dažnai neprieinama dėl tam tikrų aplinkybių.

Norintiems pasiskolinti be palūkanų, tiesiog reikia suvokti, kad ilgam laikotarpiui tokių paskolų neteikia niekas. Tokios paskolos siūlomos mėnesiui, trims, o geriausiu atveju – pusmečiui. Žinoma, akcijas taiko ne visi kredito teikėjai, todėl jums reikia kaip reikiant pavargti.

Kas liečia nemokamų kreditų išdavimo tvarką, turite žinoti, kad sąlygos yra lygiai tokios pačios, kaip skolinantis už palūkanas. Nemokamų paskolų išdavimui nėra taikomos jokios išimtys.

Reikalavimai išlieka tie patys, kaip ir visur. Jūs turite būtų nuolatinis LR gyventojas/pilietis, kuris yra veiksnus ir mokus. Tai bus patikrinta naudojantis specialiomis informacinėmis sistemomis. Tad, čia jokios išimties nebus. Tokią sąlyga taiko kone visi kredito teikėjai.

Kitas reikalavimas yra susijęs su pajamų ir išlaidų santykiu. Asmenys, kurie jau prisiskolino tiek, kad jau tapo rizikinga skolinti dar kartą, sulaukia kredito paraiškos atmetimo. Kreditoriai, matydami jūsų gausius įsipareigojimus, nerizikuoja ir naujos paskolos neišduoda.

Netgi nemokama paskola negali būti išduodama asmeniui, kuris yra registruotas bedarbis. Įstatymai griežtai baudžia tuos paskolų teikėjus, kurie pinigus skolina nesilaikydami atsakingojo skolinimo principų. Toks skolinimas yra žalingas ir labiau kenkiantis pačiam kredito gavėjui.

Nemokama paskola gali būti suteikia tais atvejais, kuomet asmuo sugeba įrodyti, jog jis yra mokus ir gebantis laiku vykdyti įsipareigojimus. Viskas paaiškės tik kreditingumo patikrinimo metu.