Nuo šiol paskola būsto įrengimui gali būti imama renkantis ne specializuotą, o standartinę paskolą. Tai reiškia, kad norint pasiskolinti būsto įrengimui, nebūtina to būsto įkeisti.


Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 25000€

iki 84 mėn.

nuo 7%

Gauti paskolą

Skolintis galima eiliniam vartojimui, o tai reiškia, kad pinigus galėsite laisvai naudoti savo nuožiūra. Pravartu žinoti, kad skolinantis specializuotiems tikslams, dažnai tenka patiekti ataskaitas kur panaudojamos paskolų sumos. Tad norint pasiskolinti pinigų įrengimui, tenka rinktis įvairius sprendimus.

Paskola būsto įrengimui dažnai suteikiama mažomis palūkanomis

paskola busto irengimuiJeigu norite gautą paskolą laisvai naudoti ir netikti jokių ataskaitų, jums reikia dairytis į vartojamuosius kreditus. Paprastai kalbant tokie kreditai gali būti panaudojami kaip tik norite. Kai skolinamasi konkrečiame tikslui, dažnai sutartis numato, kad kredito teikėjas pasilieka teisę prašyti ataskaitos apie paskolos sumos panaudojimą. Tad jeigu galvojate apie skolinimąsi ne tik būsto remontui, bet ir dar kažkam, būtinai kruopščiai skaitykite paskolos sutartį.

Kreipiantis dėl kredito būsto įrengimui, geriausia būtų kredito teikėjui iš karot nurodyti, kad paskola ne būtinai bus panaudota vien tik šiam tikslui. Aiškiai pabrėžkite, kad pinigai reikalingi dar ir kitiems tikslams. Konkrečiai įvardinkite kokiems tikslams reikalinga ta paskolos suma. Tada kredito teikėjas supras, kad pinigai bus naudoti keliems atvejams, o tada paskolos sutartyje jau nebereikės nurodyti jokių teisių dėl ataskaitų reikalavimų.

Kaip bebūtų, paskola būsto įrengimui kai kuriose vietose suteikiama su užstato reikalavimu. Trumpai tariant, kai kurie kreditoriai gali paprašyti, jog įkeistumėte turtą. Taip dažnai būna tuomet, kai paskolos suma yra labai didelė. Taip pat gali būti reikalaujama turto įkeitimo, jeigu asmens gaunamos pajamos nei turimi įsipareigojimai neramina patį kredito teikėją.

Verta atminti, kad paskolos būsto remontui gali būti neišduodamos bedarbiams ir kitiems nepatikimai atrodantiems asmenims. Trumpai tariant, tokioms paskoloms irgi taikomas reikalavimas kruopščiai vertinti kliento mokumą. Jeigu jis bus labai prastai įvertintas, skubaus kredito teikėjas negalės suteikti paskolos. Tokiu atveju, kai paskola išduodama asmeniui, kuris prasilenkia su mokumo vertinimo kriterijais, laukiamos baudos. Jas skiria Lietuvos bankas ir jos dedamos būtent paskolas išduodančioms įmonėms, kurios neišlaiko tvarkos ir rizikoje skolinant prastą reputaciją turintiems žmonėms.