Kredito unija palūkanos šiuo metu siūlomos geromis sąlygomis. Klientai turi galimybę pasiskolinti nemažą pinigų sumą norimam pirkiniui ar paslaugai įsigyti.

Pabrėžiama, kad unijose paskolų palūkanų norma nustatoma atsižvelgiant į rinkos sąlygas, o tai reiškia, kad vienos paskolos vieniems asmenims gali būti brangesnės, o kitiems – pigesnės.

Kredito unijos palūkanos ne visiems yra priimtinos

kredito unija palukanosPasiskolinti pinigų norimo pirkinio ar paslaugos įsigijimui gali ne kiekvienas. Bet, net ir tie, kuriems taikomos neblogos sąlygos, gali būti nepatenkinti unijos nustatomomis palūkanomis. Reikia įvertinti faktą, kad vieni kreditoriai skolina brangiau, o kiti – pigiau. Unijos nėra labai jau populiarios kai kalba eina apie vartojimo paskolas. Dėl šios priežasties, unijose skolintis galima kiek brangiau nei bankuose. Aišku, būna atvejų, kad kredito unija palūkanas nustato mažesnes nei bankai.

Svarbu atminti, kad unijose skolintis gali tie, kurie turi gerą reputaciją. Unijų neaplenkia reikalavimas tikrinti kliento mokumo galimybes. Dėl šios priežasties, vartojimo kreditų išdavimui unijos irgi nustato gana griežtokas sąlygas. Ypač kai kalba eina apie skolinimąsi pandemijos metu, daugelis unijų yra sugriežtinusios reikalavimus, nes padaugėjo užklausų dėl norimo skolinimosi.

Unijose nustatomi tie patys reikalavimai kaip ir kitur. Kalba eina apie skolinimąsi vartojimui. Klientas privalo būti mokus asmuo. Taip pat jis turi gauti tiek pajamų, kad galėtų mokėti ne tik naujai paimtą paskolą, bet ir vykdyti visus kitus iki šios turėtus įsipareigojimus. Jeigu jis to padaryti nebegalės po naujos paskolos ėmimo, tuomet ta nauja paskola jam visai nebus išduota.

Akivaizdu, kad pandemijos metu yra kaip reikia suaktyvėjęs skolinimasis internetu. Taip nutiko dėl to, kad nemažai lietuvių prarado darbus. Tai reiškia, kad jie neteko pajamų šaltinio ir dėl šios priežasties yra priversti ieškoti finansinės pagalbos. Kaip bebūtų gaila, kreditoriai jau sugriežtino reikalavimus ir labiau akcentuoja, kad skolintis gali tik turintys pajamų šaltinius.

Kredito unija palūkanos gali būti viliojančios, bet reikia atminti, kad negaunant pajamų, nėra galimybės gauti finansinės pagalbos. Logiškai mąstant, juk neturėsite iš ko mokėti kredito įmokų.