Pinigai už procentus gali būti gaunami labai greitai. Banko sąskaitą gaunami pinigai pasiekia vos per keletą minučių nuo patvirtinimo.

Jeigu jus domina skolinimasis iš greitųjų kreditų bendrovių ar kitų finansų įstaigų, turėtumėte žinoti, kad procentai, kuriuos dabar tenka mokėti už paskolas yra daug mažesni nei buvo prieš kelerius metus. Tie procentai yra vadinami būtent palūkanomis.

Lietuvoje pinigai už procentus gali būti gaunami tik iš tam tikrų įmonių

pinigai uz procentusSkolintis pinigus Lietuvoje galima tik iš tokių įmonių, kurioms sutiekta teisė skolinti pinigus. Tai vartojimo kredito teikėjai. Jie gali tiekti paskolas įvairiems tikslams, bet būtina laikytis taisyklių. Tų taisyklių kreditų tiekėjai privalo laikytis dėl to, kad paskola nebūtų išduodama nemokiems asmenims. Tos taisyklės sukurtos tam, kad kreditorių veikla būtų apribojama, ir kad jie netiektų paskolų neatsakingiems žmonėms.

Pravartu žinoti, kad pinigai už procentus skolinami ne tik greitųjų kreditų bendrovėse, bet ir specialiose sistemose, kur didžiausią reikšmę turi paprasti žmonės. Sutelktinis finansavimas Lietuvoje yra labai populiarus, nes jis suteikia galimybę gauti neblogas paskolas. Fiziniai asmenys tokiose sistemose pateikia paskolų paraiškas, o pačios sistemos administracija tas paraiškas nagrinėja. Kai paraiška praleidžiama, ji matoma investuotojams. Tie investuotojai yra paprasti žmonės. Tad, jie pasižiūri į paskolos paraišką pateikusios asmens duomenis ir nusprendžia ar investuoti į paskolą ar ne. Kai surenkama visa suma, atskaitomas tarpininkavimo mokestis ir pinigai pervedami paskolos prašytojui. Investuotojams nauda ta, kad jie gauna palūkanas.

Kaip bebūtų, pinigai už procentus bet kam negali būti skolinami. Jeigu galvojate, kad šiais laikais bedarbiai asmenys gali gauti vartojimo kreditus – klystate. To būti negali. Už tai galima sulaukti labai skaudžių pasekmių. Aišku, jų sulauks būtent pinigus paskolinusi bendrovė.

Atminkite, kad pinigai už procentus gali būti skolinami tik juridinių asmenų. Fiziniai asmenys jau daugelį metų nebegali užsiimti pinigų skolinimo veikla. Tokiems žmonėms licencijos nėra išduodamos. Lietuvos bankai labai stebi, kad rinkoje nepasirodytų asmenų, kurie teikia nelegalias paskolas. Tokios greitos paskolos tiesiog sukelia gana nemažai problemų.