Reikia kredito trumpama laikui? Paskola mėnesiui išduodama net ir nemokamai! Reikia, kad pateiktumėte asmeninius duomenis ir atitiktumėte visus kriterijus.

Tačiau, net ir mėnesiui norintys pasiskolinti asmenys turi suprasti, kad laikai, kai skolinama bet kam, jau senokai praėjo. Dabar ne visi gauna paskolas. Labai daug žmonių susiduria su problema, kad kreditoriai jų paraiškas atmeta be didelių svarstymų.

Jeigu jums reikalinga paskola mėnesiui, gerai viską apsvarstykite

Verta pabrėžti, kad dažnai trumpam laikotarpiui siūloma skolintis net ir nemokamai, bet tai ne visas yra geras sprendimas. Matote, dažnai pasitaiko situacijų, kuomet gauti paskolą trumpam laikui nepavyksta dėl to, kad pajamos yra per daug menkos. Pavyzdžiui, uždirbantys minimalų atlyginimą dažnai negauna paskolos mėnesiui, nes vis dėlto – priklausomai nuo sumos, tenka padengti visą skolą. Tad, jeigu skolinatės kelis šimtus eurų, vadinasi po mėnesio turėsite atiduoti visą savo atlyginimą. Iš ko gyvensite, jeigu gaunate minimumą?

paskola menesiuiPaskola mėnesiui dažnai yra neišduodama tiems, kurie gauna per mažas pajamas. Bet, reikia akcentuoti ir tai, kad gaunantys didesnes turėtų būti labai atsargūs. Ypač kai kalba eina apie nemokamas paskolas, reikėtų įvertinti faktą, kad pratęsimo mokesčiai būna kosminiai. Paprastai kalbant, dažnai bandoma privilioti skolintis mėnesiui nemokamai, bet vartotojai retai pastebi kokius pratęsimo mokesčius jie privalės sumokėti, jeigu laiko neatliks įmokos. Tokie mokesčiai yra labai dideli ir priverčiantys kaip reikiant išlaidauti. Tad, paskola mėnesiui net ir gaunantiems nemažas pajamas, gali sukelti rūpesčių.

Norint išvengti nemalonumų dėl nepagalvoto skolinimosi, pirmiausia reikia pasižiūrėti ar skubus kreditas mėnesiui išduodamas su galimybę pratęsti įmoką ar ne. Jūsų įnašas į gilinimąsi turi būti atitinkamas. Jeigu galima įmoką pratęsti, pasižiūrėkite į pratęsimo mokesčio dydį. Kuo jis didesnis, tuo labiau tikėtina, kad sunkiai grąžinsite skolą.

Taip pat reikia atminti, kad trumpalaikės paskolos dažnai tampa vis mažiau patrauklios, nes ilgalaikiai kreditai suteikia didesnį saugumo jausmą. Paskola mėnesiui retai kam išduodama dėl pajamų trūkumo ir didelių palūkanų, o štai skolinantis ilgesniam laikui, tokias paskolas grąžinti tampa lengviau. Tiesiog įmokos mokamos mažomis dalimis ir jos nesukelia finansinių bėdų.