Paskolos tau reikia kuo skubiau, su mažiausiomis palūkanomis ir įmokomis? Tokį kreditą gauti yra gana lengva, jeigu finansinė padėtis nėra labai bloga.

Norint pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, pirmiausia bus atsižvelgiama į tavo ekonominę padėtį – pajamų ir išlaidų santykį. Paskui bus atliekamos kitos procedūros. Daugiau apie kreditų gavimą – skaityk žemiau!

Paskolos tau nereikėtų tikėtis, jeigu esi neveiksnus arba nepilnametis

paskolos tauKadangi vartojimo kreditu išduoti leidžiama tik atitikus įstatymų reikalavimus, būtina žinoti, kad vienas iš jų numato amžiaus ribojimą. Asmenys, kuriems dar nėra 18 metų, negali gauti tokių finansinių paslaugų. Kreditoriams draudžiama kredito sutartis sudaryti su nepilnamečiais. Jie tik iš dalies atsako už savo veiksmus.

Veiksnumas taip pat yra būtinas. Įstatymai numato, kad besiskolinantis asmuo privalo būti veiksnus. Tad, jeigu jūsų veiksnumą yra apriboję teismas, tuomet mini paskolos internetu gauti nepavyks. Tai vėlgi – galiojanti vartojimo kredito įstatymo nuostata, kuri ko gero ir ateityje nebus naikinama.

Kiti faktoriai, nulemiantys kreditoriaus atsakymą, irgi yra kritiškai svarbūs. Vienas kertinių reikalavimų – pajamų šaltinis, kuris būtų laikomas tvariu. Jeigu dirbti pradėjai tik prieš porą savaičių, tuomet neturi teisės gauti vartojimo kredito. Paskolos tau suteikti negalės jokia finansų įstaiga. Mat, pajamų vidurkis vedamas pagal paskutinius keturis mėnesius. Tad, dirbant trumpesnį laiką, skolinimosi galimybė prarandama.

Tai, kad dirbate kažkurį laiką, irgi nesuteikia jokių garantijų, kad pavyks gauti paskolą. Labai svarbu pasižiūrėti kokio dydžio yra pajamų vidurkis. Jums reikia skaičiuoti pajamas, kurias gaunate jau atskaičius mokesčius. Jeigu jos nėra pakankamos dydžio, tuomet kreditas nebus suteikiamas. Paskolos tau išduoti kreditorius negalės ir tuo atveju, jeigu turimi įsipareigojimai viršys leistinas ribas. Už užstatą skolintis taip pat bus labai sudėtinga.

Leistina įsipareigojimų riba – 40 proc. pajamų per mėnesį. Aiškiau kalbant, tik tokia suma kas mėnesį gali būti mokama visoms finansų įstaigoms. Tai liečia būtent įsipareigojimus – paskolas, kreditus, lizingu pirktas prekes ar paslaugas.

Pabrėžtina, kad prie įsipareigojimų įprastai nėra priskaičiuojamos įmokos už mobiliojo ryšio paslaugas, internetą, televiziją ir t.t. Tai yra laikoma buitinėmis išlaidomis ir tiek. Paskolos visiems prieinamos tik atitikus reikalingus kriterijus.