Paskolos skelbiu.lt portale siūlomos fiziniams asmenims, kuriems reikia finansavimo įvairiems tikslams. Kreditai siūlomi įvairiomis sąlygomis, kurias atitikus, pinigai pervedami į banko sąskaitas arba skolinami grynais.

Tačiau, skolinantis tokiuose portaluose, kyla nemaža grėsmė.

Ne visos paskolos skelbiu.lt portale yra legalios

paskolos skelbiuBene didžiausią galvos skausmą jums turi kelti faktas, kad šiame tinklapyje su paskolomis susiję asmenys dažnai imasi suktybių. Labai dažnai būna situacijų, kuomet šiame portale reklamuojami kreditai už labai žemas palūkanas. Tačiau, paskui paaiškėja, kad kredito išdavimo procedūra yra kiek neįprasta. Pavyzdžiui, kai kuriuose pasiūlymuose reklamuojantys paskolas nurodo, kad teks mokėti kredito nagrinėjimo mokestį. Naivūs žmonės nepasivargina sumokėti net ir kelias dešimtis eurų siekiančius mokesčius ir mainais nieko negauna. Taip, nieko jie negauna, nes tai yra nagrinėjimo mokestis. Juk suprantate, kad išnagrinėjus paraišką, ji gali būti patvirtinta arba atmesta. Deja, pastarasis variantas dažnas sukčių tarpe, nes tiesiog tos paraiškos netgi nėra nagrinėjamos.

Siekiant išvengti apgavysčių tokiuose skelbimų tinklapiuose, patartina dairytis į žinomas kreditų bendroves ar kitus paskolų teikėjus. Juk paskolas teikia tiek bankai, tiek unijos. Dabar ir sutelktinio finansavimo platformos siūlo labai geras skolinimosi sąlygas. Netgi tie, kurie nori skolintis ilgam laikui, gali kreiptis į minėtas platformas dėl ilgalaikių paskolų.

Taip pat pabrėžtina, kad paskolos skelbiu.lt portale gali būti išduodamos pažeidžiant įstatymus. Skolinti pinigus su vekseliu negalima. Paprasčiausiai, toks dokumentas nėra laikomas skolos sutartimi. Tiesiog jūs įsipareigosite nepažįstamam žmogui sumokėti tam tikrą sumą ir tiek. Vekselio tokia paskirtis ir yra. Tad, norintys gauti kreditą skelbiu.lt turi pasidomėti kokios sąlygos nurodytos pasiūlyme. Palūkanų norma irgi apibrėžiama iš anksto, bet gali skirtis pagal kliento individualią situaciją.

Visos paskolos skelbiu portale gali būti imamos su atsargumo priemonėmis, o jos yra labai paprastos. Jums tikrai pasidomėti ar kreditorius apskritai turi teisę teikti paskolas. Tai sužinoti galite iš Lietuvos banko. Jis skelbia sąrašą kas gali užsiimti vartojimo paskolų teikimu. Tad, jeigu jums kyla abejonių dėl paskolų legalumo, galite kreiptis į LB ir pranešti apie tai.