sRenovuoti būstą dabar yra labai paprasta. Paskola remontui gali būti išduodama su maža metine palūkanų norma, o skolinamos sumos siekia net iki kelių tūkstančių eurų.

Įkeičiantiems turtą, siūlomos dar geresnės sąlygos, bet aišku – būtina atitikti visus kriterijus. Skolintis dideles sumas gali ne visi, o svarbiausia – jas išduoda ne visi kredito teikėjai.

Paskola remontui dabar siūloma keliose vietose

paskola remontuiPirmiausia, jeigu norite gauti kreditą būsto renovacijai, tuomet jums reikėtų žinoti, kad skolintis galima keliais būdais. Įprastai būsto remontui skirtas kreditas yra suteikiamas įkeičiant kažką. Taip pat galima skolintis ir be turto įkeitimo, bet tuomet jūsų finansinė padėtis turi būti puiki. Reikia atminti ir tai, kad remontui skirtos paskolos išduodamos ir kaip vartojimo kreditai.

Jeigu jūsų tikslas yra gauti kreditą remontui neįkeičiant jokio turto, tuomet jums reikia rinktis vartojimui skirtą paskolą. Matote, skubus kreditas remontui yra kaip specializuota paskola, o tai reiškia, kad skolinantis šiam tikslui, pinigus leisti negalėsite kitiems. Trumpai tariant, gauta remonto paskola gali būti leidžiama tik renovacijai ir niekam daugiau. Štai su vartojimui skirtomis paskolomis yra viskas kitaip.

Kaip paskola imama remontui, vadinasi ją galima naudoti keliems tikslams. Teikiant kredito paraišką, nurodykite, kad paskola bus naudojama keliems atvejams. Dėl šios priežasties jums ko gero nereikės pateikti ataskaita dėl išleistos paskolos sumos. Štai, jeigu imtumėte kreditą remontui, tikėtina, kad kreditorius pasiliks teisę reikalauti ataskaitos apie panaudotus pinigus. Tiesiog remontui skirta paskola gali būti naudojama tik remontui ir tiek.

Kaip bebūtų, skolintis galima įvairiais būdais. Minėta, kad paskola remontui gali būti suteikiama keliose vietose. Jūs galite prašyti paskolos paprastose kreditų bendrovėse, bankuose arba galite rinktis sutelktinį finansavimą. Tai toks skolinimosi būdas, kuomet paskolos suma yra padengiama būtent investuotojų. Jūs tokiu būdu galite skolintis iš žmonių, kurie teikia paskolas specialiose sistemose. Tad, jeigu jums reikia kredito remontui, tuomet nuodugniau pasidomėkite kokiomis aplinkybėmis ir kur jis yra suteikiamas. Matote, tikrai ne visiems yra vienodos galimybės gauti paskolas.