Refinansavimas iki 15000 eurų padės jums sujungti turimus įsipareigojimus į vieną bendrą skolą. Tuo pačiu šios paslaugos dėka galėtumėte sumažinti mokamos įmokos sumą.

Pasirinkus refinansavimo paslaugą, turite galimybę bent jau kažkiek sumažinti turimas skolas. Net ir sumažinus mėnesio įmokas, tokias skolas grąžinti būtų dar lengviau.

Pabrėžiama, kad refinansavimas iki 15000 eurų galimas ne visiems žmonėms

refinansavimas iki 15000Naivu tikėtis, kad turint pradelstų mokėjimų refinansavimo paslaugas pasinaudoti bus paprasta. Kaip bebūtų gaila, tačiau vėluojantys mokėjimai gali užkirsti kelią gauti šią paslaugą geriausiomis sąlygomis. Kredito teikėjai šiuo metu siūlo refinansavimo kreditus, kurie leidžia ne tik sumažinti įmokas bet taip pat bendrai sumažinti skolas.

Skolos, po refinansavimo atlikimo, sumažėja dažniausiai dėl to, kad naujos paskolos palūkanos būna gerokai mažesnės, o taip pat kreditoriai nustato mažesnius kitus mokesčius. Jeigu norėtumėte gauti refinansavimo paskolą iki keliolikos tūkstančių, jūs taip pat turėtumėte atitikti specialias sąlygas, kurios dažniausiai siejamos su esama finansine padėtimi.

Refinansavimas iki 15000 eurų būtų galimas tik tuomet, jeigu jūsų kredito įmoką po šios paslaugos nesudarytų 40 procentų jūsų pajamų. Pavyzdžiui, su tokio dydžio refinansavimo kreditu padengtumėte visas skolas vadinasi mokėsite tik vieną įmoką. Turėsite tik vieną skolą. Dėl to ir yra reikalavimas, kad paskolos įmoka per mėnesį nesudarytų 40 procentų jūsų pajamų.

Kaip bebūtų refinansavimui irgi gali būti daromos išimtys, jeigu kliento situacija yra palankesnė nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kaip pavyzdį galima paimti didesne kliento pajamas. Tarkime, klientas uždirba kelis tūkstančius eurų ir jau yra pasiekęs 40 procentų pajamų ribą. Jis galėtų gauti papildomą finansavimą, nes vis dėlto atskaičius išlaidas, jam tikrai lieka daugiau pinigų nei tokiam žmogui, kuris uždirba tik vidutinį atlyginimą. Tad, jeigu jus domina refinansavimas iki 15000 eurų, tuomet reikėtų detaliau apžvelgti kreditorių pasiūlymus ir tuo pačiu pasigilinti ir esamą mokumo vertinimo tvarką.

Išimtys gali būti taikomos tik tuomet, kai akivaizdžiai matoma, jog jos niekaip nepakenks klientui. Tokios išimtys dėl pajamų negali būti taikomos mažai uždirbantiems žmonėms.