Paskola komercinėms patalpoms įsigyti arba išsinuomoti prieinama tokiam verslui, kuris pateikia paraišką pagal visas nurodytas taisykles. Skolintis patalpų nuomai ar įsigijimui gali tiek įmonės, tiek ir fiziniai asmenys.

Pastarieji, nusprendę pradėti veiklą, gali skolintis įvairiomis sąlygomis. Bet, galutinis sprendimas kokia paskola bus išduota, priklausys nuo to, kokia yra jūsų ekonominė padėtis ir ne tik.

Šiuo metu paskola komercinėms patalpoms įsigyti galima ir internetu

paskola komercinems patalpomsPriklausomai nuo kredito dydžio, galima skolintis ir nuotoliniu būdu. Verslas šiais laikais susiduria su gerokai lengvesnėmis skolinimosi procedūromis, jeigu lygintume laikus su ankstesniais. Tačiau, kaip ir daugeliu atveju, kredito suma ir grąžinimo sąlygos bus nulemtos atsižvelgus į kliento situaciją. Pavyzdžiui, jeigu paskolą bando gauti juridinis asmuo, kuris registruotas prieš porą savaičių, akivaizdu, kad daugelis kreditorių nenorės rizikuoti ir tiesiog nesuteiks paskolos. Išimtis galbūt būtų taikoma, jeigu tokiai įmonei priklausytų kažkoks turtas, kuris galėtų būti įkeistas. Būtent tuomet situacija keistųsi kardinaliai.

Kalbant apie fizinius asmenis, kuri šiuo metu ieško finansavimo būdų patalpų įsigijimui, reikėtų žinoti, kad individualiomis sąlygomis paskolas teikia netgi sutelktinio finansavimo platformos. Ten galite pateikti paraišką paskolai gauti ir tiesiog nurodytose, kad skolinatės kaip verslas. Tiesa, tam, kad įrodytumėte jog skolinatės kaip verslas, privalėsite patiekti įrodymus, jog jūsų veikla yra registruota. Tad, jeigu jums reikalinga paskola komercinėms patalpoms įsigyti, turėsite būti įregistravę bent jau individualią veiklą, jeigu kreipsitės dėl verslo paskolos.

Pabrėžiama, kad daugeliu atvejus kreditoriai tikrinta ir asmens, prašančio paskolos, kreditingumą. Jeigu tai įmonė – tikrinama įmonės reputacija ir kreditingumas. Jeigu skolinasi fizinis asmuo, tikrinama jo asmeninė finansinė padėtis. Pastaruoju atveju peržvelgiama viskas. Kredito teikėjas apžvelgs ar neturite uždelstų mokėjimų bei kitų įsipareigojimų, kurie sumažintų šansus gauti sms kreditą.

Supraskite, kreditoriai individualiai nustato skolinimosi sąlygą. Bet visada būtina tas sąlygas nustatyti laikantis teisės aktų. Tad, jeigu bandysite kreditą komercinėms patalpoms gauti būdami bedarbiais, tuomet be reikalo būsite sugaišę nemažai laiko. Fiziniai asmenys, bet kokiu atveju privalo gauti kažkokias pajamas.