Svarstote apie galimybę skolintis su užstatu? Paskola su turto įkeitimu yra labai naudinga tuo, kad tai leidžia gauti maksimaliai geras skolinimosi sąlygas.

Paprastai kalbant, turto įkeitimas leidžia tikėtis mažiausių palūkanų ir gana ilgo skolos grąžinimo termino. Aišku, prieš tai reikia pasidomėti kur tokios geros sąlygos būtų siūlomos. Mat, skolintis dabar galima daugelyje vietų ir ne paslaptis, kad didžioji dalis kreditorių labiausiai savo paslauga siūlo internetu.

Paskola su turto įkeitimu yra gana naudinga, bet ir rizikinga

paskola su turto ikeitimuTurite suprasti kokią riziką prisiimate skolindamiesi su turto įkeitimu. Dabar žmonės bando skolintis negalvodami apie galimas pasekmes. Pavyzdžiui, būna situaciją, kai žmonės netenka pajamų šaltinio. Pandemija yra puikus pavyzdys kaip reikia turėti kažkokia garantijas dėl nenumatytų problemų. Kai žmogus netenka pajamų šaltinio, natūralu, kad pirmiausia reikia galvoti kaip bus sumokėtos paskolos įmokos. Šiuo atveju, jeigu įmokos nebus sumokėtos, labiausiai tai pasijus kai turtas, kuris buvo įkeistas, pereis kredito teikėjo nuosavybėn.

Tad, jeigu skolinatės su turto įkeitimu, tuomet žiūrėkite, kad būtų taikomos maksimaliai mažiausios palūkanos, ilgas terminas ir kredito įmokų atidėjimo garantija esant problemoms. Kalbant apie kredito įmokų mokėjimo atidėjimą, tokią galimybę siūlo gana nemažai bankų ar stambiausių skolintojų Lietuvoje. Matote, dabar galima atidėti kredito įmokas nuo vieno iki šešių mėnesių laikotarpiui. Aišku, tokias atidėjimo galimybes rasite ne visur. Bet jeigu jau ketinate įkeisti turtą, tai nebent jau reikalaukite, kad tokia garantija būtų taikoma jums.

Paskola su turto įkeitimu gali būti nesuteikiama kai kuriais atvejais. Turite žinoti, kad paskolos yra priskiriamos prie vartojimo kreditų. Tai reiškia, kad net ir skolinantis su turto įkeitimu, bus būtina įrodyti, kad gaunate reguliarias pajamas. Jeigu to padaryti negalėsite, tada kredito teikėjas negalės jums padėti. Jis privalės jūsų kredito paraišką atmesti. Matote, paskolas įmonės gali išduoti tuomet, jeigu atitinkamos visos sąlygos, o ne tik dali jų. Viena svarbiausių sąlygų – kredito gavėjas turi turėti pajamų šaltinį. Jis turi būti tvarus ir nekeliantis jokių abejonių.