Paskolos iš privačių asmenų šiais laikais yra vienas iš pigiausių ir greičiausių būdų pasiskolinti pinigų. Vis mažiau populiarus būdas tampa – paskola iš privačių asmenų su vekseliu. Anksčiau jau kalbėjome ko nepalankios žmogui paskolos su vekseliu.

Dabar plačiau galime pakalbėti kuo yra naudingos paskolos iš privačių asmenų ir kur ieškoti tokių paskolų. Pirmiausia, Lietuvoje gan greitai ir jau kurį laiką yra išpopuliarėjusios paskolos iš žmonių, kurios teikiamos tarpusavio skolinimo platformose. Kam galima panaudoti šias paskolas iš privačių asmenų? Šios paskolos gali būti panaudotos praktiškai betkam: vartojimui, namams, refinansavimui. Dar viena priežastis – žmonės pasinaudoja paskola automobiliui įsigyti. Apačioje pateikiame, mūsų nuomone, bene labiausiai vertą dėmesio tarpusavio skolinimo platformą. Joje jūs gali gauti net ilgalaikes paskolas iki 10 000 eurų! Paskolos terminą galite pasirinkti nuo kelių mėnesių iki penkerių metų laikotarpiui.

Paskolos iš privačių asmenų internetu

Paskolos iš privačių asmenųSkolintis iš privačių asmenų dabar yra lygiai taip pat paprasta, kaip skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių. Tik greitųjų kreditų bendrovės vargu, ar galėtų žmogui pasiūlyti tokias palankias sąlygas kaip tarpusavio skolinimo platformose esantys kreditoriai. Viena iš priežasčių, kodėl paskola iš privačių asmenų yra pigesnės – į paskola investuoja ne viena asmuo, o asmenų grupė, kuri varžosi dėl galimybės finansuoti jūsų paskolą. Taip supratote teisingai, žmonės investuoja į jūsų paskolą tikėdamiesi gauti finansinę gražą iš jūsų gražintos paskolos. Kuo daugiau investuotojų nori investuoti, tuo mažesnes metinės palūkanų normas siūlys jums, tik tam, kad sutiktumėte, jog jie galėtų finansuoti jūsų paskolą. Taip supratote teisingai, jūs netgi pats šiose platformose galite pasiūlyti savo norimą mokėti mėtinę palūkanų normą. Tik reikia nepamiršti, kad norint, jog jūsų paskola būtų sufinansuota jūsų nustatytomis metinėmis palūkanų normomis, turite turėti itin gerą mokumo istoriją ir kredito reitingą.

Paskolos iš privačių asmenų su užstatu

Paskolos iš privačių asmenų su užstatuJeigu vis dėl to, jūsų kredito reitingas ir mokumo istorija nėra tobula, visada galima paskolas iš privačių asmenų užtvirtinti užstatu. Kiek teko matyti, žmonės noriai ir netgi labai teikia pirmenybę asmeniui, kuris nori gauti vartojimo paskolą įkeisdamas kokį nors savo turtą. Dažniausiai įkeičiamas turtas – automobilis arba nekilnojamasis turtas.