Pigiausios paskolos internetu šiuo metu suteikiamos tiek greitųjų kreditų bendrovėse, tiek tarpusavio skolinimo platformose. Dabar greitųjų kreditų bendrovės siūlo ypač palankias sąlygas vartojimo kreditų gavėjams.

Vis didėjanti konkurencija tarp vartojimo kreditus teikiančių bendrovių lėmė tai, jog dabar paprastas žmogus gali pasiskolinti ypač mažomis palūkanomis. Neretais atvejais, pirmą vartojimo kreditą imantis asmuo gali tikėtis net nemokėti palūkanų pirmaisiais mėnesiais.

Taip pat greitųjų kreditų bendrovės skelbia vis dažniau akcijas, kurių metu pasinaudojus jų paslaugomis, asmuo pirmą kartą gali gauti paskolą visiškai nemokamai.

Žemiau pateikiame greitųjų kreditų bendrovių bei tarpusavios skolinimo platformų orientacinio pobūdžio informaciją. Ja vadovaujantis, asmuo gali susidaryti nuomonę, kur šiuo metu skolintis būtų pigiausia. Verta paminėti tai, jog ypač didelę konkurenciją greitųjų kreditų bendrovėms sudarė tarpusavio skolinimo platformos, kuriose paskolas finansuoja paprasti žmonės.

Pigiausios paskolos iš žmonių

Pigiausios paskolosPigiausios paskolos, šiuo metu, turbūt teikia paprasti asmenys. Per kelerius metus savo rinką atradusios tarpusavio skolinimo platformos vartotojams pasiūlė itin palankias sąlygas vartojimo paskoloms gauti. Paskolos iš žmonių, šiuo metu yra bene pigiausias ir geriausias būdas pasiskolinti pinigų. Klausiate kodėl? Todėl, nes visos paskolos yra finansuojamos paprastų žmonių, kurie siekia skolindami savo asmenines lėšas uždirbti iš palūkanų.

Būtent viena iš priežasčių, kodėl skolintis iš žmonių yra pigiau, tai, kad asmenys siekia saugiai įdarbinti savo pinigus, kurie atneštų nors minimalų pelną. Tuo pačiu, tarpusavio skolinimo platformos operatorius ima fiksuotą mokestį už tarpininkavimą, tad papildomų mokesčių už palūkanas negauna, nes yra skolinamis fizinių asmenų pinigai, o ne operatoriaus.

Taip pat, asmenys, skolindami savo lėšas siūlo protingo dydžio palūkanas, nes visas paskolos suteikimo procesas ir administravimas nesukelia jiems jokių papildomų išlaidų.

Privalumas tarpusavio skolinimo platformose toks, kad asmuo norėdamas gauti paskolą, pats gali nustatyti norimą palūkanų normą. Tiesa, ar sutiks už tokią palūkanų normą skolinti žmonės – neaišku. Tokiu būdu vyksta aukcionai, kurių metu žmonės siūlo dalį paskolos finansuoti vis skirtingomis palūkanų normomis.

Paprastai tariant, vienas asmuo gali pasiūlyti finansuoti 10 eurų už 10% metinių palūkanų, kitas 15 eurų už 12% ir t.t. Visą paskolą finansuoja ne vienas asmuo, o grupė.

Kai kurie kreditai siūlomi nestandartinėmis sąlygomis

pigiausia vartojimo paskolaĮvairių rūšių kreditus šiuo metu siūlo ne tik bankai, bet ir užsienio kapitali kredito bendrovės. Jų Lietuvoje daugėja, jeigu lygintume ankstesnius laikus su 2022 metais. Tokios bendrovė yra pasiryžusios klientams paskolos net ir penkiaženkles sumas kelių metų laikotarpiui. Įdomiausia tai, kad šios įmonės siūlo paskolas pagal jų rūšis. Tad, dėl šios priežasties skolinimosi galimybės gali skirtis kiekvienam klientui pagal jo poreikius.

Ieškantiems pigiausios paskolos Lietuvoje, reikėtų įvartinti faktą, kad skolinimosi paskirtis turi savo rolę sudarant kredito sutartį. Kaip pavyzdį galima imti automobilio paskolą bei paprastą vartojimo kreditą. Pigiausia paskola automobiliui suteikiama kiek kitokiu principu nei įprastai. Tačiau to baimintis tikrai nereikia.

Pasirinkus kreditą transporto priemonės pirkimui, paskolos teikėjas ko gero reikalaus, kad perkamas transportas būtų įkeičiamas. Būtų sudaromas sutartis, kurios pagrindą sudarytų sąlyga, jo automobilis klientui priklausytų visiškai po pilno skolos grąžinimo. Be jokios abejonės transportu asmuo naudotis galėtų, tačiau jis negalėtų jo parduoti kol neįvykdys visus kredito sutartyje esančius reikalavimus.

Visai kitoks principas taikomas vartojimui. Pigiausią vartojimo paskolą pasirinkę asmenys nebūtinai turės kažką įkeisti. Turto įkeitimo dažnai nereikalauja nei bankai, nei kiti paskolų teikėjai. Nors iš kitos pusės kalbant, kažkoio turto įkeitimas iš esmės gali dar labiau pagerinti skolinimosi sąlygas.

Atnaujinta: 2022-07-16