Privatūs skolintojai dabar jums siūlo labai patrauklias galimybes gauti vartojimo kreditus bei paskolas palankiomis sąlygomis! Skolintis dabar – dar lengviau.

Jums reikia tik laikytis paprastai apibrėžtos kreditų išdavimo tvarkos ir tada paskolos suma pasieks jus vos keliolikos minučių laikotarpyje. Tiesa, jeigu paskola jus domina nebūtinai šiam momentui, o ateičiai, tuomet reikėtų atidžiai sekti specialius pasiūlymus.

Dabar privatūs skolintojai gali pasiūlyti ne ką blogesnes sąlygas nei bankai

privatus skolintojaiAišku, komerciniai bankai vis dar laikomi bene didžiausiai pinigų skolintojais, kurie siūlo lanksčiausias grąžinimo sąlygas. Bet, jeigu lygintume privačius skolintojus su greitųjų kreditų teikėjais, galima matyti kardinalius pokyčius. Tie pokyčiai yra teigiami, net ir privačiai skolinantys asmenys dabar siūlo paskolas keliems metams ir su gana patraukliomis palūkanomis.

Privatūs skolintojai dažniausiai pinigus skolina per tarpusavio skolinimo platformos. Jos dar žinomos kaip sutelktinio finansavimo sistemos. Ten kiekvienas privatus skolintojas gali atsirinkti klientus, į kurių paskolas investuos pinigus. Pavyzdžiui, tokiose sistemose visą juodą darbą dažniausiai atlieka operatoriai. Tai yra tokių sistemų administratoriai. Jie surenka informaciją apie paskolos prašytoją, jeigu reikia dar ir įvertina jų kreditingumo lygį, o tada tą informaciją perduoda skolintojams. Būtent pastarieji priima galutinį sprendimą ką daryti su savais pinigais.

Šiuo metu privatūs skolintojai teikia paskolas per tokias sistemas, nes Lietuvoje alternatyvų nėra. Lietuvoje nėra galimybės užsiimti pinigų skolinimu fiziniams asmenims t.y. jie negali veikti atskirai. Fiziniai asmenys neturi teisės teikti vartojimo kreditų. Kaip bebūtų jie gali pinigus skolinti per minėtas platformas, o mūsų šalyje jų yra pakankamai.

Pats skolinimosi principas tokiose platformose yra gana aiškus. Žmogus, kuriam reikia paskolos, nurodo sumą, laikotarpį ir savo asmeninę informaciją. Tada duomenys yra analizuojami. Galiausiai, visi privatūs skolintojai mato prašymą ir asmens situaciją, tačiau konkrečių jo duomenų nemato. Jie mato norimą sumą, siūlomas palūkanas, jūsų ekonominę padėtį ir t.t. Tada jie nusprendžia kokią dalimi finansuos paskolos sumą. Kai surenkama visa kredito suma, atskaičiuojama tarpininkavimo mokestis ir likusi suma pervedama paskolos gavėjui.