Nenumatytos problemos užklupo ir jus? Nepakankama turima pinigų suma verčia nerimauti? Sava paskola, kurios palūkanos nebūtų didelės, tikrai padėtų išsisukti iš padėties, ar ne?

Ją gauti galima palyginus gana nesunkiai, jeigu problemos smarkiai nepalietė jūsų turimų pajamų šaltinių. Jeigu turėjote tik vieną pajamų šaltinį ir staiga jo netekote, tuomet problemos bus didesnės.

Sava paskola, kurią siūlo bendrovės, neišduodama neatitikus taisyklių

Taisyklės, kurias dabar mini visi paskolų teikėjai, griežtai aprašytos mokumo vertinimo nuostatuose bei įvairiuose įstatymuose. Kalbant apie skolinimąsi iš internetu paskolas dalinančių įmonių, svarbu suprasti kaip vyksta duomenų patikra ir kaip nusprendžiama kas gali imti kreditą.

sava paskolaPaskolos, kurios suteikiamos po kredito paraiškos analizės, išduodamos ne daugiau nei 7 metams. Dažniausiai net ir tokiam laikotarpiui skolina toli gražu ne visi kredito teikėjai. Sutelktinio finansavimo platformos dabar siūlo kreditus, kuriuose grąžinti galima per penkerius metus. Kai kurios įmonės nesiūlo net ir tokio laikotarpio.

Trumpam laikotarpiui, pasak specialistų, skolintis yra gana rizikinga, nes trumpi laikotarpiai verčia mokėti didesnes palūkanas bei kitus mokesčius. Galvojant kokios palūkanos taikomos skolinantis mėnesiui, reikėtų atkreipti dėmesį į grąžinamą sumą. Dažnai suma siekia net 70 procentų pasiskolintos sumos. Tam, kad patirtumėte kuo mažiau problemų, patariama skolintis ilgesniam periodui, nes jo dėka palūkanų norma mažėja ir skolą grąžinti gali būti žymiai paprasčiau.

Visiems asmenims, kurių tikslas yra sava paskola, kuri yra pigi ir su tam tikromis garantijomis, reikia domėtis kaip vyksta tų garantijų užtikrinimas. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės, kurios skolina ilgiems laikotarpiams, dažnai siūlo galimybę atidėti įmokas ar sustabdyti jų mokėjimą keliems mėnesiams. Aišku, dažniau būna taip, kad palūkanas mokėti vis tiek reikia, bet vėlgi – tai maža problema, jeigu jos nėra labai didelės.

Ieškantiems galimybės skolintis kuo mažesnėmis palūkanomis, pirmiausia būtina suprasti, kad kredito teikėjai neturi galimybės skolinti bet kam. Tikrai nebus taip, kad kiekvienas užsigeidęs gaus paskolą. Sava paskola, kuri būtų be gali pigi, išduodama tik tiems, kurie įgyvendina visus reikalavimus dėl gero mokumo įvertinimo.