Tarpusavio skolinimas yra viena patogiausių alternatyvų norint gauti paskolą ne iš banko ar kreditų bendrovės. Tarpusavio skolinimo platforma leidžia skolintis iš paprastų fizinių asmenų tiesiog jiems pateikiant paraišką.

Tokioje sistemoje paskolos suma yra sufinansuojama po to kai kliento paraiška ir patvirtinama sistemos administratorių. Bet, potencialiems klientams tokios platformos turi kai ką pabrėžti.

Tarpusavio skolinimas remiasi tais pačiai reikalavimais

tarpusavio skolinimasNebus taip, kad tokiose sistemoje turėsite galimybę gauti paskolą su kažkokiomis išimtimis. Ten taip pat reikės pateikti kredito paraišką, kuri privalės būti išnagrinėta pagal visus teisės aktų reikalavimus. Aiškiau kalbant, tarpusavio skolinimas neleidžia gauti paskolos su išimtimis ar pažeidžiant bendrą vartojimo kredito davėjams taikomą tvarką. Palūkanų skaičiuoklės jums turėtų padėti apžvelgti tiek palūkanas, tiek kitus mokesčius bei įsipareigojimus.

Jeigu norite gauti didelę kredito sumą, tarpusavio skolinimo platformoje tikrai galite ją gauti, bet taip pat turite pateikti ir garantijas. Dėl to neretai siūloma rinktis mažesnes sumas, nes didesnėms taikomi kiek griežtesni reikalavimai. Pavyzdžiui, jeigu skolinatės milžinišką sumą, gali būti, jog sistemoje jūsų bus prašoma kažką įkeisti. Tai gali būti automobilis ar nekilnojamas turtas.

Šiose platformose skolina būtent fiziniai asmenys, kurie užsiima kreditų teikimu per tarpininkus. Tiksliau kalbant, šie žmonės investuoja į paskolas. Tarpininko vaidmenį atlieka būtent tarpusavio skolinimo platforma.

Pageidaujantiems skolintis kuo geresnėmis sąlygomis reikėtų suvokti, kad būna situacijų, kuomet paskolų palūkanų nustatomos kiekvienam klientui asmeniškai. Pavyzdžiui, įvertinus jūsų kreditingumą, gali būti pasiūlyta tam tikra palūkanų norma bei kitos sąlygos. Tad, jeigu kažkoks jūsų pažįstamas žmogus gavo kreditą tarpusavio skolinimo platformoje gana didelėmis palūkanomis, tai nereiškia, kad ir jums bus taikomos tokios pačios sąlygos.

Kuo geresnė kliento finansinės padėtis, tuo didesnės galimybės gauti kreditą mažomis palūkanomis ar visiškai be jokio turto įkeitimo reikalavimo. Prasta finansinė reputacija gali ženkliai pabloginti jūsų šansus gauti paskolas. Kredito teikėjai vengia skolinti pinigus tiems, kurioje anksčiau negrąžino skolų kitiems paskolų teikėjams ar lizingo įmonėms. Tiesiog turite pateikti savo duomenis ir tuomet viskas paaiškės.