Norite kažką įsigyti, bet jūsų finansai verčia taupyti kiekvieną centą? Vartotojiška paskola, kuri imamam ilgesniam laikui, padės įsigyti tai ko reikia!

Pasiskolinti pinigų šiais laikais nebėra kažkas sudėtingo. Užtenka turėti prieigą prie interneto ir tiek. Žinoma, jums reikės banko sąskaitos, tam, kad pinigai būtų pervesti į ją. Labiausiai reikia akcentuoti, kad tokios vartotojiškos paskolos išduodamos net keliems metams ir nereikia turto įkeitimo, kaip buvo anksčiau.

Vartotojiška paskola nesuteikiama jeigu asmuo yra nemokus

vartotojiska paskolaDabar daug žmonių galvoja, kad skolintis internetu paprasta, ir kad paskolą gauti gali kiekvienas, vos ne bedarbis asmuo. Dabar jau nebėra tokių laikų, kai paskolos dalinamos net nevertinus kliento mokumo galimybių. Už tai, kad žmogui, kuris negauna pajamų, buvo išduota paskola, kreditorius sulauktų didžiulės baudos ir galbūt netektų licencijos. Tad, norint pasiskolinti pinigų, tikrai nepakaks tik duomenų patiekimo.

Tam, kad asmuo galėtų gauti kreditą, pirmiausia reikės patikrinti ar nebus didelės rizikos, kad jis negrąžins skolos. Vartotojiškas kreditas gali būti suteikiamas įvairiais atvejais – remontui, pirkinių ar paslaugų įsigijimui, kelionėms ir t.t. Bet, asmenys, kurių finansinė padėtis yra ženkliai pasikeitusi į blogąją pusę, vargu ar turėtų tikėtis paskolos.

Visi kredito teikėjai, kurie įtraukti į Lietuvos banko skelbiamą kreditorių sąrašą, privalo laikytis ypatingai griežtos tvarkos dėl kliento mokumo galimybių vertinimo. Asmenys, kurie skolina pinigus pažeidžiant taisykles, Lietuvos bankas baudžia skaudžiai. Tai liečia ne tik paskolų bendroves, bet ir bankus, unijas ar sutelktinio finansavimo platformas.

Tiesa, pastarosios dabar yra sulaukusios labai daug dėmesio iš paprastų asmenų. Tokiose platformose sulaukia nemažai dėmesio dėl didesnių kreditų sumų bei mažų palūkanų. Ten vartotojiška paskola gali būti išduodama geromis sąlygomis, o palūkanos labiausiai mažėja tiems klientams, kurių finansinė situacija įvertinta puikiai.

Pasiskolinti geromis sąlygomis dažniausiai gali tie asmenys, kurių ekonominė padėtis yra gera. Tie, kurie skolinasi netekę pajamų šaltinio, labiausiai rizikuoja gauti neigiamą atsakymą. Kreditoriai neturi teisės išduoti kredito, jeigu asmuo netenka pajamų šaltinio. Vartotojiška paskola turi būti išduoda atsakingai.