Žmogus žmogui skolina pinigus ypatingai geromis sąlygomis! Dabar kreditą gauti jūs galite ir vartojimo, ir verslo ir visais kitais tikslais.

zmogus zmogui skolina pinigusSkolinimosi sąlygas, prieš imdami vartojimo kreditus, įvertina ne visi, o tai yra ypač opi problema, lemianti greitą prasiskolinimą. Štai, retai kas pagalvoja, kad paskolos gali būti gaunamos palankesnėmis sąlygomis nei skolinantis iš įprastų vietų. Ten siūlomos gana nemažos sumos, o palūkanų norma nėra jau tokia didelė kaip kitur. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad tokios paskolos dažniausiai išduodamos šiek tiek lėčiau. Trumpai tariant, norintiems skolintis iš tarpusavio skolinimosi sistemų, teks atitikti visus reikalavimus, kuriuos įprastai tenka atitikti ir vartojimo kredito bendrovėse. Kaip bebūtų, tai vis dėlto yra vartojimo paskolos, tik išduodamos šiek tiek kitaip.

Žmogus žmogui skolina pinigus per tarpininkavimo platformas

Skubus kreditas iš žmonių pasirenkamas dėl daugelio priežasčių, tačiau kai kurios tos priežastys yra šiek tiek klaidingos. Toks pasirinkimas, galvojant, kad su paprastais žmonėmis susitarti yra lengviau – klaidingas. Mat, fiziniai asmenys, kurie pinigus skolina per tarpusavio skolinimo platformas, dažniausiai neužsiima skolų administravimų kaip įprasti kreditoriai. Visa tai už juos padaro sistemos administratoriai, kurie dar yra vadinami operatoriais. Būtent jie tvarko visus reikalus.

Turite suprasti, kad žmogus žmogui skolina pinigus vadovaujantis teisės aktais. Esant vėlavimams, būtent sistemos administratoriai imasi veiksmų siekiant išieškoti skolas. Tai reiškia, kad skolintis iš žmonių yra beveik tas pats, kas skolintis iš įmonių – čia nebūna kažkokių susitarimų esant bėdoms dėl įmokų mokėjimo. Dirbantys užsienyje turėtų labiau domėtis kam tokie asmenys skolina pinigus.

Tarp kitko, pabrėžtina tai, kad nemaža dalis vartotojų kreipiasi į sutelktinio finansavimo platformas vien dėl to, kad ten pasiskolinti galima gana dideles sumas. Žmogus žmogui skolina pinigus net ir didelėmis sumomis, bet ne visais atvejais. Tačiau, turite suprasti, kad labai didelės sumos išduodamos ne visiems norintiems. Viskas priklauso nuo paraiškos teikėjo esamos ekonominės padėties. Natūralus, kad kils daug abejonių, jeigu asmuo, uždirbantis tik minimalų atlyginimą, bandys skolintis kelis tūkstančius eurų vos metams. Juks toks asmuo nepajėgs grąžinti skolos laiku dėl susidariusių didelių įmonių.

Kai kreditai iš žmonių imami siekiant gauti pinigus lengviau, tiesiog būtina suprasti, kad Lietuvoje nėra tokių vietų, kur skolintis galima lengvai. Visur taikomi gana griežti reikalavimai, kurie numatyti teisės aktuose. Svarbiausia yra gauti pajamas, neturėti pradelstų skolų bei didelių įsipareigojimų.

Žmogus žmogui skolina pinigus tik esant akivaizdiems privalumams

zmogus zmogui skolina pinigusGreitųjų kreditų bendrovės jau nebėra pirmiausias taikinys ieškant paskolos. Sutelktinis finansavimas, kai žmogus žmogui skolina pinigus, yra geresnis pasirinkimas ieškantiems greito finansinio sprendimo. Mat, sutelktinio finansavimo platformos šiuo metu gali pasiūlyti labai solidžias paskolų sumas. Geriausia tai, kad tokiose vietose nereikalaujama didelių palūkanų – jos prasideda vos nuo kelių procentų. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kurią platformą ketinate rinktis. Tačiau, turėtumėte suprasti, kad sutelktinio finansavimo sistemose pinigus skolina fiziniai asmenys. Jie nefinansuos jūsų paskolos, jeigu bus matoma, kad esate priskiriami prie rizikingų asmenų grupės. Paprastai kalbant, jeigu norėsite gauti paskolą sutelktinio finansavimo sistemoje, turėsite įrodyti, kad būsite pajėgus vykdyti savo įsipareigojimus.

Pabrėžtina, kad sutelktinis finansavimas, kuomet žmogus žmogui skolina pinigus, nėra kažkokia alternatyva, kurią turėtų rinktis nedirbantys asmenys. Kartais blogai interpretuojami kai kurie pasiūlymai. Sutelktinio finansavimo platformos nurodo, kad jos paskolų bedarbiams neišduoda. Juk to neleidžia atsakingo skolinimo principai ir vartojimo kredito įstatymas. Tuo labiau, patys investuotojai su tokiais asmenimis tikrai nerizikuos. Taipogi būtina žinoti, kad skolinantis tokiose vietose, kreditingumas bus vertinamas itin kruopščiai, todėl jokia menkiausia detalė nepraslys pro operatoriaus ar investuotojų akis.

Sutelktinis finansavimas, paremtas principu kai žmogus žmogui skolina pinigus įprastai naudingas tiems, kurie nori pasiskolinti pigiau nei greitųjų kreditų bendrovėse. Taip pat šios platformose pasirenkamos ir dėl siūlomų ilgų kreditų grąžinimo terminų. Juk logiška, kad sutelktinio finansavimo platformoje norėsis skolinti keliems metams, o ne mėnesiui, kurį siūlo greitųjų kreditų bendrovė?

Pabrėžtina, kad sutelktinio finansavimo sistemos taipogi atidžiai vertina visus klientų pateikiamus duomenis. Paskolos paraišką pateikęs asmuo privalo teisingai pateikti savo duomenis. Priešingu atveju, jos paraišką gali būti nebenagrinėjama, jeigu paaiškės kokia nors melaginga detalė. Aišku, jeigu duomenys netikslūs, tuomet pati platforma reikalaus, jog juos patikslintumėte.

Prieš išduodant paskolą, platforma turi įsitikinti, kad asmuo skolinasi tiek, kiek jam leidžia galimybės. Trumpai tariant, sistemos operatorius negali praleisti tokios paraiškos investuotojams, kur aiškiai matytųsi, jog asmuo neturės iš ko mokėti įmokų. Trumpai tariant, pajamų ir išlaidų santykis turi būti apskaičiuojamas remiantis galiojančia tvarka. Jeigu ta tvarka bus pažeista – sutelktinio finansavimo platformas gaus baudą.

Atnaujinta: 2020-12-15